Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

laser ile resim kazıma

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
numaranızı bana atabilrmsnz

merhaba numranızı gönderebilirmisin yada mail adresinizi lazer ile ilgli bilgi almak istiyorum sizde

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html

Herhangi bir kişinin veya kullanıcının kendisine ait kişisel bilgilerini (isim soy isim, adres, tel no, mail adresi vb.), Kredi kartı (cc) bilgileri vermek, özel mesajla dağıtmak, yayınlamak kesinlikle yasaktır. Profilinize yazacağınız tüm bilgiler arama motorlarında çıkabilir. Eğer kişisel bilgilerinizin ya da iletişim adreslerinizin arama sonuçlarında çıkmasını istemiyorsanız profilinize bu gibi bilgileri yazmayınız. İletişim bilgisi verilebilecek bölümler ilgili bölüm kurallarında yazılıdır.

Burada paylaşsın ihtiyacı olan başkaları da faydalansın.

İyi forumlar...

hanifee

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba resim kazımada hangi programı kullanıyorsunuz acaba

kaanergan

🌱Yeni Üye🌱
kolay gelsin hocam resim kazımanın proğramı var demişsin nedir ismi acaba söylersen yada nasıl temin ederim bilgilendirirsen sevinirim iyi çalışmalar

mstafa61

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba bu konuda banada yardımcı olacak arkadaş varsa çok sevinirim lazer makinam var ve ahşap cam üzeri ressim kazıma yapamıyorum 05322706185

danger_turka

🌱Yeni Üye🌱
Resim üzerinde yapmamız gereken işlemler hakkında bilgi verirmisiniz?

Kemal AKSEKİOĞLU

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşları lazer makinem ile bir bayanın resmini cam ve ahşap üzerine kazımak istiyorum ama bir sonuç alamadım kullandığım lazer programı laser cut 5.1 serisi
hangi formatta nasıl kazıta bilirim resimi yardımcı olursanız sevinirim....:wink:
uygunsa resminizi vektör yapabilirim