Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Adıma logo istiyorum!!!

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
[ı]*************.. Site tarihinde elini sıvayıp logo yapmış bir adam yok bu nasıl iş???[/ı]

Niye üye oldun o zaman bende senin gibileri bi halta benzetemiyorum daha üye olur olmaz abuk saygısızca bir istekte bulunuyorsun bir enayı arıyorsun bulamayınca da site tukaka, aceba senin ne gibi bir faydan oldu foruma.

8N9jB.jpg

ugurcani

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar kolay gelsin diyarbakırdaki bisiklet derneğimiz için güzel bi logo arıyoruz yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
merhabalar kolay gelsin diyarbakırdaki bisiklet derneğimiz için güzel bi logo arıyoruz yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar

. :D:D

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

# Grafikerler.net'e ait hiç bir alanda bedeli ödenmeden iş yeri ismi önerisi ya da markaya slogan isteği yapılamaz.
# Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.

* Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim onayı ile izin verilir. Onay görmeyen başlıklar açılmama sebebi belirtilmesi beklenmemelidir.
* Bu gibi konularda dernek ya da sivil toplum kuruluşlarına ait yetkili kişilerce site yönetimi ile e-posta kullanılarak iletişime geçilmeleri gerekmektedir. (dernek ya da sivil toplum kuruluşunun resmi e-posta adresi ile...)
* Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
* Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.
* Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

TeRLaN34

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar..grafiker abilermizden logo istiyorum

üzerinde ********* yazılacak ve 'Farkı bizimle yaşayın' Yazılacak.

850x350 boyutunda olcak.

bu resim olabilir

ama daha farklı seyler bulursanız onlar da olur...yazıların rengi de fark etmez

Moderatör tarafında düzenlendi:

McCcDd

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
mcal.wall.fm
merhabalar..grafiker abilermizden logo istiyorum

üzerinde **************** yazılacak ve 'Farkı bizimle yaşayın' Yazılacak.

850x350 boyutunda olcak.

bu resim olabilir

ama daha farklı seyler bulursanız onlar da olur...yazıların rengi de fark etmez

Süper yaa. :D

McCcDd

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
mcal.wall.fm
Babanızın uşağını arıyorsanız kesin bulursunuz. Buradakilerin başka işi yok nasılsa. :)

yaakamoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
off sıktı bu konu artık,güncelleyip durmayın bee ........ oldu armut gel ağzıma düş, allahın armutları , siz isteyin yeterki biz hemen yaparız,tövbe estf.

grafist

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dilemek.net
Arkadaşlar bu mesajı bir başka isteğin altına yazmıştım ama buraya da yazmayı uygun gördüm kusura bakmayın;

Bence bu bölümün topiği değiştirilmeli. Yoksa bunun önüne geçemeyiz arkadaşlar. Her gün aynı şekilde onlarca ilan açılıyor. Logo İstek yerine Hazır Logo İstek ya da Firma Logoları Paylaşım ve İstek Bölümü gibi bir şeyler olabilir. Sorun buradan kaynaklanıyor diye düşünüyorum.

Foruma her üye olan vatandaşın kuralları okuduğunu düşünmüyorum. Bu iş artık sıkıcı bir hal almaya başladı.

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Şaka gibi.

oncorex

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.arascargo.com
Yıl 2004, yer İstanbul, lokasyon Nişantaşı.

Bir müşteri (yaveri ile birlikte..yanında ajansın başkanı da var tabi) daldı ajansın kapısından içeri.

- Selam arkadaşlar, kolay gelsin. Kiminle çalışacağım.

- Başkan : Şu arkadaş çok iyi, onunla çalışalım. (peki ya diğer çalışan arkadaşlar çok iyi değilse niye oradalar?)

Kafamda deli sorular tabi...

- Tamam. Şimdi bana bir logo lazım üstat. Şöyle anlatayım. Biz üreticiyiz. Logo, hem üretici olduğumuzu, hem satış yaptığımızı, hem yerel, hem de uluslararası arenada çalıştığımızı vurgulasın.

- Hmmm! dedim. Flyer falan yapsak daha az yorulmaz mıyız ?

- "Yok" dedi. O ikinci aşama. Belki flyer, insert ya da basılı malzemeye ihtiyacımız bile olmayacak. Kartvizit de yeterli olur.

Deli sorular iyice delirdi tabi kafamda.

- "O zaman" dedim, "size birkaç alternatif çalışma yapalım, en uygunu üzerinden yürürüz."

- "Uygun olmasın, en iyisi olsun" dedi.

Ajansta derinden bir homurdanmalar vs..

Gel zaman git zaman logolar çalışılıyor, gerek e-posta ile gerekse zamanın whatsapp'ı msn üzerinden çalışmalar paylaşılıyor.

O, "birkaç uygun logo tasarımı yapalım" oldu sana "birkaç yüz adet" logo tasarımı.

--- 6 ay sonra ---

Artık müşterinin telefonunu açası da gelmiyor insanın.

Çünkü açtığı telefonların birinde şunu talep edebiliyor :

- Üstat..

- Buyrun bilmem ne bey (!)

- Şimdi ben trafikteyim. Bir bina cephesi gördüm. O cephede şahane bir logo var. Böyle eğrili büğrülü, 8 bilemedin 28 renk. (hangi deterjan markasının logosuysa...) Bize öyle bişeyler yapalım.

- Yapalım yapmasına da, mesleki vurgun yemişiz, bitmeyen logo tasarımı yapmışlar, yaptığımız her işi gömmüşsün, toprağın altından konuşuyoruz zaten.

gibi gibi..

Gel zaman git zaman...

Logo da okeylenmedi, o bilmem ne bey şirket de açmadı.

Mide de bir yere kaldırıyor tabi ama....

Mesleğe de devam vesselam.

-------- Forum ailesine sevgilerimle.