Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Karbon Folyo

OGuZxtr

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar oracal yada 3m karbon folyo en uygun nerede bulabilirim.
araç kaplaması yapan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.

Benzer konular

KERİMOĞLU

🌱Yeni Üye🌱
3m veya oracal olması şartmı kardeşim, metresi 100 lira civarında sanki altı satıyor adamlar.
ben çin malı kullanıyorum kaç yıldır hiç sıkıntı yok. 30 lira m2 si

OGuZxtr

🌱Yeni Üye🌱
3m veya oracal olması şartmı kardeşim, metresi 100 lira civarında sanki altı satıyor adamlar.
ben çin malı kullanıyorum kaç yıldır hiç sıkıntı yok. 30 lira m2 si

haklısın hocam 3m ve oracalın karbon malzemeleri çok pahalı. peki hexis nasıl bir malzemedir bilginiz varmı?

onuraydo

🌱Yeni Üye🌱
hexıs ı araçuygulamada kullandım kolay uygulanabiliyor hava kanallı fakat deseni sıkıntılı gibi çapraz baktığınızda dalgalı çirkin bi görüntüsü var fiyatıda ucuz değil m2 si 80tl civarında. çin malı ucuz ama 3mle yanyana koyunca 3mdeki görüntü farkı ortaya çıkıyo resmen 3 boyutlu.

OGuZxtr

🌱Yeni Üye🌱
hexıs ı araçuygulamada kullandım kolay uygulanabiliyor hava kanallı fakat deseni sıkıntılı gibi çapraz baktığınızda dalgalı çirkin bi görüntüsü var fiyatıda ucuz değil m2 si 80tl civarında. çin malı ucuz ama 3mle yanyana koyunca 3mdeki görüntü farkı ortaya çıkıyo resmen 3 boyutlu.

hocam peki kpmf yi kullandınızmı hiç?
3m i ucuz alabileceğim bir yer varmı acaba?

melih01

🌱Yeni Üye🌱
s.a. arkadaslar elimde karbon folyo bulunur. Suana kadar araç kaplamada kullandım plaka baskıda kullandım problem yaşamadım siz değerli site üyelerimize m2 si 20 tl den gönderim yapıyorum.

sitedeki arkadaslar kusura bakmazsada numaramı verebilirim
0507 973 09 33