Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Google "Logo Yapsana" Yarışması için hazırladığım çalışma!

Freezer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.spaksu.com
Katılım Bittiğine göre yayınlayabiliriz. Açık konuşmak gerekirse iddalı değilim ancak her olaya farklı bir bakış açısından bakmayı sevdiğim gibi bu olayada farklı baktım. Katılan logoların bazılarını gördüm ve nedense herkes çocuklara yönelik logolar hazırlamış. Evet biliyorum bu bir çocuk bayramı ancak onunda ardında bir ülkenin temellerini atan TBMM’nin kuruluşu (ulusal egemenlik) var ben bunu ortaya çıkarmak istedim ve kendi çizimimle anlatmak istedim başarılı oldum olmadım o jurinin ve sizin kanaatiniz olsun.

gtr13.jpg

T.B.M.M. Çizimi (1/3)
gtr14.jpg

Logo uyarlanışı (2/3)

Son Hali (3/3)​

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel bir düşünce ama ozaman şoyle da düşün! bazı cocuklar yazmasına okuması bile bilmiyorlar! 3-4 yaş grubu demiyorum:) koyde, para olmayan aileler! onu düşünsa?:) ama jüri senin düşünceğine dikkatene alırlar:) yeni de bu konuda çok yorum var ama herkezin düşünceli farklı. ELLERİNE sağılık!

Freezer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.spaksu.com
Dediğiniz gibi herkesin düşüncesi farklıdır . Yorumunuz için teşekkürler.

Tayf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tipografik anlamda bana oo etkisi vermedi diyebilirim.... :S sadece logonun kendisini çok iyi tanıdığımızdan çıkarıyoruz :) bence yeterli değil üzerinde biraz daha düşünülmöesi gerek :)

TenTaTivE

🏅Acemi Tasarımcı🏅
23 nisan denince akla ilk ne gelir?..tabiki mutlu çocuklar...akla ilk meclis gelmez diye düşünüyorum

wonderlanddizgi

🌱Yeni Üye🌱
olmuş olmuş fikir güzel...
tasarım konusunda biraz daha prof olmalısn...

teşekkürler

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
düşünce güzelde. Ulusal anlamda çocuk falan kullanılsa daha iyi olur. Eline sağlık

mükü

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence de farklı bişey kullanmalısın

Freezer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.spaksu.com
Yorumlar için teşekkür ederim elimde diğer özel günler için hazırladığım bazı google logolarıda var bir ara burda yayınlarım..

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
google logosunu bildiğimiz için yabancılık çekmedik belki ama yine de meclis bana oo harflerini anımsatmadı.İlk çalışmada pencereler renk vererek bu efekti vermeye çalışmışsın ama pek başarılı olduğunu söyleyemem.Bir de sorum olacak;eleştiri olarak değil bilmediğimden soruyorum,Türk bayrağının yanındaki bayrak ne bayrağı?

Freezer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.spaksu.com
google logosunu bildiğimiz için yabancılık çekmedik belki ama yine de meclis bana oo harflerini anımsatmadı.İlk çalışmada pencereler renk vererek bu efekti vermeye çalışmışsın ama pek başarılı olduğunu söyleyemem.Bir de sorum olacak;eleştiri olarak değil bilmediğimden soruyorum,Türk bayrağının yanındaki bayrak ne bayrağı?

Yorumun için teşekkür ederim.. Sorunun cevabını vereyim. O bayrak T.B.M.M. Logosunun yer aldığı bayraktır.
tbmm.jpg

LupusNimbus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Düşünce anlamında çok güzel. Ancak bunu daha yaratıcı gösterilmeli. Elbette saygılar çalışman için.

Freezer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.spaksu.com
yorumlar için teşekkürler bakalım hep beraber sonuçları göreceğiz.