Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

matematik yarışması için bir afiş

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
değerlendirmeleri bekliyorum arkadaşlar

Benzer konular

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel tabi ama biraz black kullan derim :D

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
başarılı bir çalışma olmuş emeğine sağlık

Dark

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben mamatya logosuna taktım neden o kadar büyük duruyoo, ve neden bu kadar iç içe girmiş tasarımın amacı sadeleştirmektir. bu açıdan bakınca karmasık bişeyler görüyorum ayrıca yorucu geliyoo . yineden eline sağlık ama seni tanıyorum daha iyilerini yapabileceğini biliyorum.

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben mamatya logosuna taktım neden o kadar büyük duruyoo, ve neden bu kadar iç içe girmiş tasarımın amacı sadeleştirmektir. bu açıdan bakınca karmasık bişeyler görüyorum ayrıca yorucu geliyoo . yineden eline sağlık ama seni tanıyorum daha iyilerini yapabileceğini biliyorum.

değerlendirmen için teşekkürler Dark. ama afişte bu bilgilerin olması şart ve en kibar bu karakterlerle ve bu puntolarla oldu. değerlendirmen dikkate alındı. bende seni tanıyorum. sende daha iyisini yapabilirsin. iyi çalışmalar=)

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Her parça kenndi içinde saglam, fakat bir araya gediklerinde sorun var. Uyumsuz ve karmaşa halindeler... renk ve tarz baskımından farklılar...

ahmee4

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ahmee4.com
güzel olmuş :D yazılarda hafif gölge olsa çok daha hoş olcak:)

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
Her parça kenndi içinde saglam, fakat bir araya gediklerinde sorun var. Uyumsuz ve karmaşa halindeler... renk ve tarz baskımından farklılar...

haklısın ama her kısımda ayrı bir vurgu var. bunu ya renkle ya da yazı karakterinin ince veya bold haliyle vurgulayabilirsin. iyi çalışmalar

tasarimci-03

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarim dusuncesi super

fakat problem fontlarda, plain kullan ve renk uyumunu saglaman gerek,
yani yazilarla herseyi bi kompozisyon olarak dusun, orantilari dengeli yapman gerekir, Altin oranti kuralina göre olabilir...

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
fakat problem fontlarda, plain kullan ve renk uyumunu saglaman gerek,
yani yazilarla herseyi bi kompozisyon olarak dusun, orantilari dengeli yapman gerekir, Altin oranti kuralina göre olabilir...

dediklerini dikkate almak isterdim fakat hiçbirşey anlamadım yada anlatamamışsın. =) tekrar yorumunu anlaşılır bir şekilde beklerim. iyi çalışmalar

sheker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence gayet güzel bir çalışma ellerinize sağlık

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
matematik yarışması kısmı çok karışık olmuş yaa:D ellerine sağlık

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
bence yerleştirmede bi sorun var

SeBeB-i HaYaT

🌱Yeni Üye🌱
Bence Mamatya logosu cok büyük olmus, logo ve baslik afisin ücte birini kapsamis, geri kalan kisma tüm bilgiler SIKISTIRILMIS. Baslik daha yukari kaydirilir ve kücültülürse digerlerine de daha fazla yer kalir. Ödüller akil karistiriyor !!! yesil kutuda ve sag tarafta iki kez ödüller var, acaba daha sistematik anlatilamaz miydi diye düsündüm. Aklim karisti :)
Yesil kutu gereksiz büyük ve yesil renk uymamis gibi. Afis zaten soru isaretiyle renklendirilmis, ayrica yesil kutu gerekmezdi, soru isaretinin disindakiler daha sade olsa daha güzel olabilir.

Bu sekilde göz yoran bir afis olmus, yerlestirmeler degistirilip tekrar sunulursa iyi olur.

iyi calismalar, basarilar

Moderatör tarafında düzenlendi:

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
Bence "matematik" yazısını bold yapıp "yarışması" yazısını regular olarak yazarsan daha etkili olur gibime geliyor.Bide yazılarda baya farklı renkler kullanmıssın 2-3 farklı renk olsa daha iyi olur bence.

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
yerleşimdeki sorunları açarsan değerlendirebiliriz casmin. iyi çalışmalar

tasarım güzel kullanılanların herbiri güzel fakat heryere serpiştirilmiş gibi yanı dagınık geldi gözüme boşluk kullanmamışsın sanırım bundan dolayı birazdaha toparlayıp birarada kullansaydın biraz boşluk kalsaydı çok daha hoş gözükürdü diye düşünüyorum kolay gelsin iyi çalışmalar