Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tam zamanlı iş arıyorum - İstanbul

santa cruz

🌱Yeni Üye🌱
Tam zamanlı iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Photoshop cs6 çok iyi
Adobe Illustrator cs6 çok iyi
Adobe indesign cs6 çok iyi
Corel Draw X7 çok iyi
Cinema 4D başlangıç
3D Max Design orta

İş deneyimi ve içeriği: uzun yıllar matbaa ve farklı ajanslarda çalışarak kendimi
teknik anlamda geliştirdikten sonra bu işi okumaya karar verdim.
Grafik Tasarım bölümünü kazanarak daha iyi bir şekilde kendimi geliştirdim.Toplam 4 yıldan fazla iş tecrübem var.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: iş veren istediği takdirde sunulacaktır.

İşle ilgili açıklama: çalışmak istediğim yer kısa bir dönem için değil uzun yıllar çalışabileceğim bir yer olmalı.

E-posta: rafigtagi@gmail.com

Telefon: 0539 443 32 58

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

boranreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.boranreklam.com
Merhabalar;

Bizden kısaca bahsetmek istersek firmamız Boran Reklam ve 3D adworks adlı iki departmandan oluşmaktadır. Boran Reklam da açık hava reklam işleri, 3D adworks de ise büyük ebatlarda 3 boyutlu reklam işlerini yapmaktayız. Türkiyede 3 boyutu büyük ebatlarda yapabilen tek firmayız. Firmalarımızın sitelerini inceleyerek nasıl işler yaptığımızı görebilirsiniz. Bu iki departmanımızda da çalışabilecek ufku geniş, tasarımda standartlara bağlı kalmayan, farklı düşünceleri tasarımlarına yansıtabilen, öğrenmeye kendini geliştirmeye açık bir iş arkadaşına ihtiyacımız var. CV ve Portföyünüzü gönderebilirseniz sizinle görüşmek isteriz

Dijital Baskı | UV Baskı | İç Mekan Dış Mekan Dijital Baskı | Boran Reklam Maltepe İstanbul
3D Adworks | 3D Lenticular Teknolojisi İle Tanışın

Mail: murat@boranreklam.com

Adres: Cevizli Mah. Bağdat Cad. Güven Sok. No: 1
CEVİZLİ MALTEPE İSTANBUL

santa cruz

🌱Yeni Üye🌱
ilginiz için teşekkürler fakat çalışmak istediğim alan bu değil.
Daha çok yaratıcı kurumsal kimlik çalışmaları yapan bir ajans olmalı.

Oldcity34

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar istanbul Anadolu yakasında Maltepe'de bitkisel doğal ürünler olarak faaliyet gösteren firmamızda tam zamanlı çalışacak şirketimizin web tasarımlarını ve sayfamızın güncellemelerini yapacak,şirket ürünlerinin görsellerini çalışıp geliştirecek çalışma arkadaşına ihtiyacımız var bu konuda beraber çalışmak isteriz sizde düşünürseniz lütfen görüşelim çok tşkler:)