Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

alışveriş merkezi

alidurmus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
a5elilanwr1.jpg

selam arkadaşlar tam bir ay önce grafik tasarım işine başladım. bende yaptığım birkaç çalışmayı göndereyim siz ustalarımdan yorum almak istiyorum.

haner00

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence marketi ilani oldugu hic anlasilmiyor, bence alisveris resimleri koyman gerekir, birde arkadasi renkli duman hic uymamis, ve yazilar net okunmuyor,

Biraz daha ugrasman gerekicek bol sanslar

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu daha çok boya firması v.s. gibi geldi bana :D

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
fontlar, zemin hiç uymamış. ayrıca firmayı yansıtan bir çalışma olmamış. daha iyi bir çalışma yapabilirsin :)

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
çalışmadan çok bir ay önce neden grafik tasarıma başladığını merak ettim ? Çalışmaya gelince eleştirilecek çok yanı var her hali ile bu işi bilmediğin ortada gözünü geliştirmen gerek araştırman takip etmen gerek boşluğu nasıl kullanacağını bilmiyorsun bunları öğrenmek gerek yani bu iş bi afiş mi el ilanı mı nedir bilmiyorum ama umarım piyasaya yapılan bi çalışma değildir oldukça karmaşık ve tasarım niteliği taşımıyor

alidurmus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınız için teşekkür ederim. el ilanı olacak aslında benim tercih ettiğim başka bir zemindi illa bu olacak denince bende bunun üzerinde çalıştım.

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşım daha sade okunaklı bişeyler dene renklerede dikkat et anlıyabiliyroum seni yenisin ve herşeyi, yapmak isitiyosun çalışmanın içinde ama öyle olmuyor zmanla yaptığın işlere dağıt kafandakileri başarılar dilerim...

barboonia

🌱Yeni Üye🌱
adres yazmısın sadece o mahalledekıler gıdıyo galıba.tasarıma gelınce hangı yazıyı okıyım dıe dusunurken ınsan yazıların sekıllerınden dolayı okuyamıyor.ve arkadaslarımızında dedıgı gıbı arka tasarım uymamıs alısverıs merkezıne