Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2008 takvimi...

Genctürk1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınız benim için önemlidir..Şİmdiden teşşekkürler hepinize​

2008tkvimud8.jpg

Benzer konular

alidurmus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gülen bir resim koysaydın daha iyi olurdu

ZUcollector

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba. Güzel çalışma fakat renkler uyumsuz gibi geldi bana.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
nasıl ben anladım kendiniz için yapılan br çalışma...hoş...

her ay içinde 1..2..3.. beyaz renkle yazan rakamlar var, opacity düşürürsünüz o kadar rakam bir birine girmezler...

iyi çalışmalar

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Yorumlarınız benim için önemlidir..Şİmdiden teşşekkürler hepinize​

2008tkvimud8.jpg

Çalışmanıza bakılınca bu işi zevk için yaptığınızı ve profesyonel yani bu işten para kazanmadığınızı anlıyorum. Estetik ve teknik açıdan çok eksiğiniz var. Bu sitede ki bu işi profesyonel anlamda yapan arkadaşlarımızın çalışmalarını iyi gözlemleyerek daha şık ve doğru çalışmalar yapacağına inanıyorum. İyi forumlar.

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
2008 yazı iyi okuyamıyorum yazı beyaz koysanız daha iyi bazıları esikler vardı gördüğümde kadar biraz daha yoğunlaş sonucu güzel çıkacak ortaya...eline sağlık

Genctürk1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınız için Çokk teşekkür ederimm...üzerinde biraz daha çalışim o zmn..yeni halini tekrardan sizlerle paylaşacağımdan emin olabilkirsiniz...

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
• Estetik yok
• Teknik yok
• Hiç bişey yok ölesine yapılmış bir iş
• Renkler kötü
• Resim alakasız bence

Yaptığın işi özümse daha iyi şeyler yapabilirsin

saygılar

efograf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
madem zevk için yapıyorsun o zaman şunu tavsiye ederim kullanılan o resimle fhotoshop bilgin varsa biraz oynama yap bi tabloya çevirebilirsin püskürtme şeklinde kullanabilirsin sonra stadartların dışına çık mesela ayları günleri normal takvimdeki gibi değil de yuvarlak dalgalı filan gibi şekillerde yerleştir sonra renklerin kesinlikle değişmesi şart daha canlı veya koyu bişey istiyosan kaliteli görünecek renkler siyah üzeri ****lik ****lik üzeri siyah :D veya mor sarı yeşil kırmızı düz fon yerine şöyle ışıltılı fonda olabilir takvimi kare değlie yuvarlak veya uzun bir şerit şeklinde kullanabilirsin bu işte sınır yok çatlak bi çalışma beklerim Emeğine sağlık kolay gelsin

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
madem zevk için yapıyorsun o zaman şunu tavsiye ederim kullanılan o resimle fhotoshop bilgin varsa biraz oynama yap bi tabloya çevirebilirsin püskürtme şeklinde kullanabilirsin sonra stadartların dışına çık mesela ayları günleri normal takvimdeki gibi değil de yuvarlak dalgalı filan gibi şekillerde yerleştir sonra renklerin kesinlikle değişmesi şart daha canlı veya koyu bişey istiyosan kaliteli görünecek renkler siyah üzeri ****lik ****lik üzeri siyah :D veya mor sarı yeşil kırmızı düz fon yerine şöyle ışıltılı fonda olabilir takvimi kare değlie yuvarlak veya uzun bir şerit şeklinde kullanabilirsin bu işte sınır yok çatlak bi çalışma beklerim Emeğine sağlık kolay gelsin

bence takvim pek süslenmeyi gerek yok.... tobloya içinde rakamlar bir birine girmesin...süslü püslü olunca da bu takvim baskıdan çıkında duvarımızda alısı olunca kullanalmaz hale gelebilir, çünkü biz bugün ayın kaçı takvimize iki saat bakıcaz... ama farklı bir şey olsun düşüünuyorsunuz üst kısmı kaç tane desenlı brush atabilirsiniz... yada tablo altında opasity düşürüp farklı renkle zemin yapabillr

Genctürk1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınızı emin olun,bende büyük bir fayda sağladı..hepinize tşk.ederim...