Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
selam arkadaşlar...bana acilen süper loto , şans topu ve on numara logosu lazım internette aradım bulamadım.elinde olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim..Şimdiden saolun...

Şans topu, on numara, sayısal logoları...("Süper loto' da fontlardan oluşuyor... fontlarını ararsanız, bulabilirsiniz)
Buradan indirebilirsiniz

Kolay gelsin.

karaconline

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar beyza piliç logosu lazım bana elinde olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

evoluzione

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selam arkadaşlar

tki (Türkiye Kömür İşletmeler) ve gli Gerp Linyitleri İşletmesi) logolarına ihtiyacım var yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

nart

🌱Yeni Üye🌱
Vektörü var mı?

Arkadaşlar bu biçimin vektörü var mı? Bir de daha önce gören varmı? Acaba hazır bir logo programından mı alınmış bilen var mı?

123nh9.jpg

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar bu biçimin vektörü var mı? Bir de daha önce gören varmı? Acaba hazır bir logo programından mı alınmış bilen var mı?

Bu bir logo mu?

Burası logo istek bölümü: eğer logo istekde bulunacaksanız, istediginiz logonun adını veya resmini yüklerek isteyiniz(Vektör değil!) ki bu şekli istediginiz vektörel programda çizebilirsiniz(Corel Draw-Adobe Illustrator-InDesign-Fireworks-Freehand v.s...)
Bu şekil vektörel bir programda çizilmiş.

Kolay gelsin.

Son düzenleme:

nart

🌱Yeni Üye🌱
Vektörü önemli değil asıl öğrenmek istediğim bunu herhangi bir logoda görüp görmediğinizdi. nezaketiniz için teşekkür ederim.

Ayrıca logo ne demek biliyorum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Vektörü önemli değil asıl öğrenmek istediğim bunu herhangi bir logoda görüp görmediğinizdi. nezaketiniz için teşekkür ederim.

Ayrıca logo ne demek biliyorum :)

Öyleyse konuyu yanlış yerde dile getirmişsiniz. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...