Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

EN İYİ Karakalem Çizim KİTABI ????

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Arkadaşlar acil öneri, karakalem çalışmalarımı hızlandırmam lazım ve kitapdan destek almam iyi olur diye düşünüyorum... Sizce en iyi karakalem ve çizim hakkında bilgi veren bana yararı dokunabilecek BİLDİĞİNİZ KİTAP ADI VARSA SÖLEYİN..!
:sadsmile:

:iloveyou:

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
teşekkürler moonlight...

çizimin sırları die bi kitap önerildi bende onu spariş vrdm...

Pankreas

🌱Yeni Üye🌱
Çizimin sırları çok iyi bir kitap. Birincisi ve ikincisi var
Mira yayıncılıktan çıkıyor.. Yazarın adını şu an çıkaramıyorum ama soyadı birmington
Bu kitap size almanız gerekeni veriyor bu kesin. Ama çok ciddi ve sabırla çalışmak gerkiyor. Tavsiye ederim

Pankreas

🌱Yeni Üye🌱
Bu arada Çizimin Sırlarları kitabının yazarı Barrington Barber'miş. Umarım seni yanıltmamışımdır

kırmızıoje

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
benden tavsiyem acemiysen çizimin sırları mira yayıncılık barrington barber tarafından hazırlanmıştır

bundan sonra kendini daha fazla elini geliştirmek için çizginin gücü haydar çelik tarafından hazırlanmıştır engin yayıncılık ;)

iyi çalışmalar dilerim.

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
saoLun çizimin sırlarını aldım ve meyvesini vermeye başladı çizimimde ciddi gelişme var, 4 yıldır kalemi resim çizmek için elime almıyodum baya paslanmış :) en yakın zamanda 1,2 çizimi koyucam siteye.... saolun..

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Bence "ÇİZİMİN SIRLARI" "KARA+KALEM dergisi "Da vıncı not defteri"YETENEK" dergisi "MEGEP"karakalem için bana çok faydalı oldu... bu konuda sanada yardımcı olcağına inanıyorum:)

Silass

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Barrington Barber : Çizimin Sırları
incelemiştim ve çok hoşuma gitmişti, fotokopisi de satılıyordu eğer kitabın fiyatı pahalı gelirse.
hiç resim yapmayı sevmeyen birine bile bilimsel yaklaşımlarla resim yapmayı sevdirecek bir kitap.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
jose m. parramon insan figürü kitabı bana faydalı olmuştu canım tavsiye ederim

soner1034

🌱Yeni Üye🌱
bende yenı baslıyorum ve bu kıtap bılgılerınızden dolayı tesekkur ederım

esrahsen

🌱Yeni Üye🌱
''insan figürü'' isimli bir kitap var (remzi kitapevi) resmin temelinde figür olduğu için bu kitabı öneririm, resim atölyemde öğrencilerimi bu kitaptan çalıştırıyorum,o kitaptaki hareketli figür iskeletlerini bol bol çalışıp ezberlemelisin