Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

female dergi kapak

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
FemaleMagazinCover_by_palax.jpg

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
e cok itici bi foto :) güzel olmuş kapak logo cok ii duruyo ama konu başlıklarıda beyazdan başka renk olmazdı heralde eline sağlık:)

ssevall

🏅Acemi Tasarımcı🏅
benim hoşuma gitti güzel çalışma:)

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
çok renk cümbüşü biraz mat olsa bayan görseli fena olmazdı onun dışında dergi kapağında sıraladığın konuların hepsinin rengi beyaz olmamalı en azından 1 - 2 önemli konuyu vurgulamalı renkli yapmalısın ;) bu şekilde basit duruyo...

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok renk cümbüşü biraz mat olsa bayan görseli fena olmazdı onun dışında dergi kapağında sıraladığın konuların hepsinin rengi beyaz olmamalı en azından 1 - 2 önemli konuyu vurgulamalı renkli yapmalısın ;) bu şekilde basit duruyo...

Tüm sorumluluğu üzerime alıyorum. :smile: Basit olmalıydı basit yapıldı.
Zaman ayırdığın için teşekkür ettim.

buket topal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
famele yazısı naneli sakızlarda bulunan yazı karekteri gibi duruyo çok büyük ve kaba olmuş emeğine saplık oldukça basit olmuş istenilen gibi

grafikersin

🌟Usta Tasarımcı🌟
başarılı bir çalışma, tebrik ederim...

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
famele yazısı naneli sakızlarda bulunan yazı karekteri gibi duruyo çok büyük ve kaba olmuş emeğine saplık oldukça basit olmuş istenilen gibi

Piyasada satılan kadın dergilerini aklına getir birde bunu yanına koy.
Başka bir şey söylememe gerek yok sanırım. Bazı şeyleri gözden kaçırıyorsunuz.
Müşterinin verdiği brief ve concept.

buket topal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tüm sorumluluğu üzerime alıyorum. :smile: Basit olmalıydı basit yapıldı.
Zaman ayırdığın için teşekkür ettim.

tabi piyasadaki degilerle kıyaslıyorum fakat dediğinbasiy olmalıydı basit yaptım dedin ve gayette başarılı olduğunu dile getirdim sadece emeğine sağlık

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Piyasada satılan kadın dergilerini aklına getir birde bunu yanına koy.
Başka bir şey söylememe gerek yok sanırım. Bazı şeyleri gözden kaçırıyorsunuz.
Müşterinin verdiği brief ve concept.

Evet insanlar bazı şeyleri gözden kaçırıyorlar, herkes sizin veya bizim gördüğümüz gibi görmüyor. Bunun önüne geçebilmekte bizim elimizde, konunun ilk mesajına bakıyorumda sadece bir görsel ve konu başlığı var. Herhangi bir açıklama yok malasef. Şirket özellikleri istenilen concept müşterinin bu camiaadaki tanınmışlığı ve şirketsel bazı özelliklerden ve hangi kitlelere hitap edeceğinden bahsetmemişsiniz, bence bahsedin daha olumlu yorumlar alıcaksınız. Görselleriniz güzel ancak insanlar tek bakışta bazen benim yada bizim veyahutta sizin gibi bazı şeyleri göremeye biliyorlar...

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet insanlar bazı şeyleri gözden kaçırıyorlar, herkes sizin veya bizim gördüğümüz gibi görmüyor. Bunun önüne geçebilmekte bizim elimizde, konunun ilk mesajına bakıyorumda sadece bir görsel ve konu başlığı var. Herhangi bir açıklama yok malasef. Şirket özellikleri istenilen concept müşterinin bu camiaadaki tanınmışlığı ve şirketsel bazı özelliklerden ve hangi kitlelere hitap edeceğinden bahsetmemişsiniz, bence bahsedin daha olumlu yorumlar alıcaksınız. Görselleriniz güzel ancak insanlar tek bakışta bazen benim yada bizim veyahutta sizin gibi bazı şeyleri göremeye biliyorlar...

Bukadar detaya girmeye gerek yok. Sadece yapılan işlerin arkasında, reklam vereninde bir takım istekleri olduğunu unutmayalım yeter. Burda bir çok meslektaşımız ajans ortamında emek harcıyor. Kaçı müşteri müdahalesi olmadan
%100 yaratıcı ve özgün çalışabiliyor?

reversion

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hareketlerini sevdim eline sağlık güzel çalışma=)