Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Site tasarımı ile ilgili yardım...

kalamba

🌱Yeni Üye🌱
Herkese merhaba. Arkadaşlar benim aklımda bir site var, fakat ne benim bilgim var bunu yapmak için ne de çevremde birisi var yapabilecek. Siteyi yapmak için bir veritabanı oluşturmak gerekiyor. Herhangi bir sözlük sitesi gibi düşünün. Bir başlığa tıklandığında onunla ilgili yazılanlar gelecek, sitede arama yapılabilecek, kullanıcı girişi olacak, yazılan yorumun tarihi ve saati gösterilecek, kullanıcılar aynen sözlüklerde olduğu gibi bir başlığa yorum girebilecek. (Aklınıza sözlük falan gelmesin sakın, çünkü sözlük değil benim aklımdan geçen. Sadece o formatta olacak yapı itibariyle.) Bunu basit bir şekilde de olsa nasıl yapabilirim? Böyle bir yapı oluşturabilmem için kullanabileceğim Joomla tarzı bir şablon var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
sende demissin joomla gibi hazır bir sistem varken neden ugrasıyosun ki...ama yok joomla dısında bir seyle ugrasırım dersen phpnuke yi dene derim...

frozen

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bunun için en iyi başlangış senin için joomla olucaktır bu şekilde bir siteyide yapabilirsin rahatlıkla yardım ederiz

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
bende başlıyorum joomla kurdum dönücem size: )) kolay gele herkese

kalamba

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar teşekkürler ilginize. Açıkçası joomla ile böyle bir site yapılabileceğini bilmiyordum. Peki ne yapmam gerekiyor tam olarak? Hangi program ya da programları kurmam gerekiyor?Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden...