Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

süt firmasına yönelik ambalaj tasarımı

seksenbes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bu benim ilk ambalaj çalışmalarımdan biri. açıkcası çok fazla ambalaj tasarımı tecrübem olmadı ancak böyle bir çalışmayı okulda proje olarak verdim. dersten geçmiştim,ama acaba ambalaj tasarımında doğru yoldamıyım?
kooppackageshowcopyxi8.jpg

Benzer konular

SHGİPTAR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Oldukça sade bir çalışma olmuş
Ben ambalajınızı kutu haline gelmeden görmeyi isterdim

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bir süt firması için fazla ciddi bir logo olmuş.

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
bence güzel bir çalışma, yapılan her iş ciddiye alınarak yapılmalı bence, çalışmaya biraz daha görsellik kat bence :) kolay gelsin...

mucahitgayiran

🏅Acemi Tasarımcı🏅
pınar halk gibi büyük firmaların tasarımlarını incelemenizi tavsiye ederim

Arno

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel çalışma olmuş. ama görsellik katarsan en azından bi inek resmi felan daha farklı alternatifler üretebilirsin..

sam@

🌱Yeni Üye🌱
moralini bozmak istemem ama ustteki yesil logo gitmemis alt tarafa bi yesillik koysan daha iyi olurdu %100 yazisida siyah olmasa daha iyi olur.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Güsel çalışma fakat font renkleri çok ciddi olmuş örneğin "%100" yazısının font rengi siyah yerine açık mavi olabilirdi.Biraz daha çalışılmalı üstünde.
Emeğine sağlık.Kolay gelsin

seksenbes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınız ve fikirleriniz için teşekkürler arkadaşlar.dediğim gibi ben ambalaj tasarımında daha yeniyim.biraz örnek tasarım incelemem işe yarayacaktır.

bet-ul

🌱Yeni Üye🌱
ellerine sağlık güzel bi çalışma ama sanki yan taraftaki yazılar biraz büyük olmuş puntoyu biraz küçültmen gerekiyo benceee...

berendi

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.emekofsetmatbaa.com
eğer süt ambalajında 1 l ambalaj çalışıyorsan ortalama en düşük punton 8 p olsun eğer 200 ml çalışıyorsan üst olması gereken punto 6 p
gelelim çalışmaya görseli zenginleştir demiş bazı arkadaşlar görsel zenginleşmez farklı görsel denemelerin olsun internet araştırması yap yoksa resim sitelerinde güzel görseller mevcut indirebilirsin % yüzde,doğal saf gibi yazılar eklemen etiket tebliği gereği firmaya ceza getirir. bunları belli etmeden görsel denemelerini çoğaltabilirsin yeşil kullanıma gelince ciddi olmuş olmamış vb gibi laflar safsata firmanın logosu o ise kullanacaksın yan panelin kullanımına daha dikkat et