Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Güvenlik

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sabah arıyan bi arkadaşımın arkadaşına hatrı için yaptığım ve yapacağım logoların 2 si.Daha örnek çıkaracam. Şimdilik sizin bi fikrinizi alayım dedim??

argrq0.jpg

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
hatır işi olduğu belli oluyor
çok basit geldiler bana

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
hımm çalışılsa güzel şeyler çıkar bence

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
Logo çalışmalarında mümkün olduğunca degrade kullanılmamasından yanayım her zaman.

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
yok, bende aslında degrede kulalanılmamasından yanaydım ama son bi kaç yıldır bun yanlılığımı kaybetmeye başladım.Hatta dikkat ederseniz dünyaca ünlü firmalarrın logolarında bile degrede var. En bariz örneğide microsoft windows.Bu gibi örnekleri gördükçe degrede konusunda fikrim değişti.

1. logo konusunda haklısın Horus, ama 2. logo benim gerçekten hoşuma gitti.Elimden geldiği kadar sallama yapmamaya çalışcam hatır işi olsada.Logo konusunda deneyimim yok diyebilirim. yani logo işinde pek bi iddam yok.Bu yüzden mümkün olduğu kadar sallama yapmak istemiyorum.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Hatır içinse bence bırak olduğu gibi kalsın:D

miço;19705' Alıntı:
Logo çalışmalarında mümkün olduğunca degrade kullanılmamasından yanayım her zaman.

Degrade mi :S Neden? Yeri geldiğinde işe yarabilecek bir şey.

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
bi kaç çalışma daha yaparsan sanırım iyi bişey yakalayabilirsin

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yeri geldiğinde tabiki iyi sonuçlar çıkıyo volkan ama baskı sonrasında aynı rengi ve tramını tutturmak zor. Bana kim diyebilir ki windovs'un logosunu yeniden çalışıldığını broşür ya da afişini yaparken, çalışılsada çok uğraşmalı aynısını tutturmakla haksızmıyım? Ben X firmasına logo yaptım diyelim ve irtibatı kopardık bir başka gfrafiker için o degradeli logoyu çalışmak çin işkencesi oluyo.

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
VolkanTEKİN;19712' Alıntı:
Hatır içinse bence bırak olduğu gibi kalsın:D

demek istediğini anlamadım?

yok horus, 3 4 tane daha yapıcam. şuan düşünüyom işte..

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yeri geldiğinde tabiki iyi sonuçlar çıkıyo volkan ama baskı sonrasında aynı rengi ve tramını tutturmak zor. Bana kim diyebilir ki windovs'un logosunu yeniden çalışıldığını broşür ya da afişini yaparken, çalışılsada çok uğraşmalı aynısını tutturmakla haksızmıyım? Ben X firmasına logo yaptım diyelim ve irtibatı kopardık bir başka gfrafiker için o degradeli logoyu çalışmak çin işkencesi oluyo.

tramını tutturma olayında haklısın aslında.Ama ben işin o kısmını düşünmüyorum.Zaten matbaa olayındanda anlamam, belkide ondan düşünmüyorumdur.Tek diyebileceğim degredeler bazen çok hoş duruyo, bende kullanmadan edemiyorum. x firmasından irtibatı kopartıp, başka bir grafikerin logoyu çalışması olayıda şahsen en kıl olduğum şeylerden biridir.Millet logom olsun diye logo yaptırıyor ama sahip çıkmıyor. Kime logo yapmaya çalıştıysam, hepsine logosunu datasıyla ve jpg olarak veririm ki ilerde beni bulmak zorunda kalmasınlar. Demek istediğim şey, tram konusunda hak veriyorum ama başka birisinin logoyu çalışması olayına sinir oluyor ve çalışamazlarsa çalışamasınlar diyorum.Tepkim sana değil miço yanlış anlama, tepkim logosunu başkalarına çalıştırtanlara.

baris_43

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ikinci güzel olmuş bence 1.koyu düşmüş.

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
birinciyi eledim, 2. yi modifiye ettim, 2 tanede 0 dan yaptım?? İmla hatalarının farkındayım, eleman hangisini seçerse düzelticem.

argas7.jpg

Androit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
erdemcim o baş logolar ne öle yakıştıramadim :( herhalde bi hırsla yaptin :D bunlar çok daha ii olmuş özellikle 3-2 3 te amerika havasi var :d ama 2 de yaraticilik var ellerine saglık

hasantahsin

🌱Yeni Üye🌱
1.logodaki arg fontları çok hoş, siluet halindeki figür ise firmada çalışanların daha bi hoşuna gidecektir ,"güçlü arkadaşları" simgelemişsin
2.logoda ise arg nin a harfinin yatık açısı bişeyleri bozuyor, kapıdaki elemanın gölgesi ve yıldız şekli güzel,bir tek dairenin alttan kesiminde biraz problem var,
3. logo ise çok alışılmış bir görünüme sahip
nacizane görüşlerimdir, saygularımla

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
ellerine sağlık arkadaşlara katılıyorum ama o 3 ban sanki teksasta şerifleri andırdı ama ilginç ellerine sağlık

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
vay, cenkerbey kardeşim, demek yorum yapmışın.Teşkürler, 3. logoyu bilerek şerif armasından yola çıkarak yaptım.Aslına bakarsanız 3. logo bu güvenlik firması için fazla, daha böyle bi international havası var.Ama olsun, şahsen benimde favorim 3. oldu.