Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

fiyat listesi ön ve arka yüz

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
kartvizitdenqo3.jpg

kartvizitle kardeş ama farklı olsun istedim... ortadan kırımlı içinde yapılanlar ve fiyatlar olacak.

Benzer konular

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
bana mavi, çok donuk bi renk geliyor... mavi sevmiyorum işte :D

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
sloganını tuttum.maviye gelince bu mavi gitmemiş sanki biraz fazla cırtlak olmuş gibi.bence birkaç renk denemesi yapıp koysan daha iyi seçim yapardk.

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Bence mavi gayet şık olmuş hem sevimli hem ciddi bir hava vermiş, yanlız bir eksiklik var balonda olması gereken ışık.

Balondan çok orada oval, içi desenli bir leke varmış gibi görünüyor, ışık olayınıda halledersen bence gayet güzel bir çalışma olacak...

Kolaylıklar dilerim...

Örnek:
BaloonGirl.gif

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
çok teşekkür ederim Hatice ÇAVDAR içime sular serpildi... Bu balonları alıp üzerinde çizeyim sorana Hatice ÇAVDAR verdi derim:) Uğurlu da gelir bu şimdi...

kartvizitdenpi5qm2.jpg

Yeni balonlarla son haller.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Işık olayını biraz daha geniş yapmalısın.Birde mavi olana balondaki harflar daha belirgin olursa daha güzel olur :smile:

gksl

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ellerine sağlık güzel olmuş :emo1:

birtanede A5 ölçüsünde baskı fiyat listesi ayarlarmısın rica etsem aynı şekilde :)

Son düzenleme:

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
ozkanozel16, lola1903;342705, gksl, Fatos KESKİN, Hatice ÇAVDAR böyle toptan teşekkür edeyim dedim, katkılar için. :)

ellerine sağlık güzel olmuş :emo1:

birtanede A5 ölçüsünde baskı fiyat listesi ayarlarmısın rica etsem aynı şekilde :)

konunuz yanlış yerde... forum kurallarını okuyun lütfen:)

genc18

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.izmirock.net
elestiricektim ki sayfa indikce hatalar duzelmis biraz once baska konunu sanirim (kartvizit olcakti) elestirdim.Elestirdigim balondu:D simdi harbiden balon olmus:D...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
İlkinden güzel ama :rofl:

Buraya ilk çalışmayı koyduğum zaman üzerinde çok çalışmadım. Aslında insanların görüntüye genel tepkileri benim için önemli (küçük bir kamuoyu araştırması) diyelim. Sonraki uygulama aşamasına gelince basit ama ayrıntı olarak nitelendirebileceğimiz şeyler bizim için önem taşıyor. Ben masala daha az ayrıntı, daha basit şeyler taraftarıyım ama bazen bunu abartıyorum :) çünkü basit olan görünüşler insanları ürkütmez pahalı hissi uyandırmaz :) hele ki bir fiyat listesinde :) nitekim abartıp abartmadığımın sonucuna ulaşmak istedim burada da :) Teşekkür ederim.

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
efoja kartvizitte balonu yeni bağladığından uçmaya hazırlanıyordu, burda havalanmış bile :D

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Çalışma, gelen yorumlar ile güzel bir yol katetmiş.Bende küçük bir katkım olsun isterim. :)
Renk konusunda mavi, iyi bir seçim olmuş.Şu ipin rengi konusunda farklı şeyler denediniz mi bilmiyorum ama zeminle aynı renk olmasa ya da harfler ile aynı renk olmasa daha mı anlaşır, hoş olabilir?
Sanırım bir deneme yapmanızda fayda var.
Birde "FİYAT LİSTESİ" kelimesinin hemen sol kısmında küçük bir taşma görünüyor.
Kolay gelsin.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Çalışma, gelen yorumlar ile güzel bir yol katetmiş.Bende küçük bir katkım olsun isterim. :)
Renk konusunda mavi, iyi bir seçim olmuş.Şu ipin rengi konusunda farklı şeyler denediniz mi bilmiyorum ama zeminle aynı renk olmasa ya da harfler ile aynı renk olmasa daha mı anlaşır, hoş olabilir?
Sanırım bir deneme yapmanızda fayda var.
Birde "FİYAT LİSTESİ" kelimesinin hemen sol kısmında küçük bir taşma görünüyor.
Kolay gelsin.

Açıkçası ip gerçekten belli belirsiz olsun istiyorum. Baskıya uygun hale gelmedi henüz. Göndermeden hemen önce tüm gerekli düzenlemeleri yapacağım. Çok teşekkür ederim. Fiyat listesi gözümden kaçabilirdi :)

CROSSROADS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkür ederim Hatice ÇAVDAR içime sular serpildi... Bu balonları alıp üzerinde çizeyim sorana Hatice ÇAVDAR verdi derim:) Uğurlu da gelir bu şimdi...

kartvizitdenpi5qm2.jpg

Yeni balonlarla son haller.

eleştirmek için geç mi kaldım bilmem ama hoşgörünüze sığınarak yazmadan edemeyeceğim...

1- şu grafik tasarım yazı karakteri eğer şablon değilse... daha modern ve estetik bir yazı karakteri kullanmanı tavsiye ederim...

2- grafik tasarım yazısını yağ tarafa doğru 20 derece indirirsen balon işlev kazanmış olur.. yazı kaldırıyormuş efektini verir (eğer mavi gökyüzü ise bu efekt gerekli)

3- fiyat listesi yeri, rengi ve yazı karakteri konusunda biraz daha düşünmeni tavsiye ederim.

4- arka kısım pek okuyamadım ama sanırım adres kısmı yukarıda grafik tasarım sayfaya yada alana ortalanmış adres kısmını da puntosunu düşürür ortalarsan daha bütünsel olacak gibi...

umarım çok olmadım... iyi çalışmalar :)