Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Karakalem model cizim

macscream

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sağ ayak sıkıntılı olduğu için :D birazda photoshop kullandım tamamlanmamış bi resim. Model cizimlerimiz 40 dk olduğu için henüz tamamlıyamıyorum. Birde tarayıcı, resim tarayamadan 1 saat önce bozulduğu için mac'in kamerasıyla çektim.:wink: Her türlü yoruma açığım.:angel:

calismard8.jpg

Benzer konular

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
bence ya eli koymasaydın ya da resminin kontrastını baya bi arttırsaydın. kağıt bembeyaz dursaydı yani. bunu photoshopta oynadığın için öneriyorum. çok pasif durmuş yani.. birde elin üstündeki çizgileri yapmasaydın. taramada yapmamışsın o kısımda onun için mutant gibi duruyor bence :blush:
umarım yanlış anlamazsın..
tabiki desen dersi zordur. ama sonunda cin ali bile çizemeyenlerin desen çıkarabildiğini gördüm :) adamı iyi oturtmuşsun bence.
birde tüm resminin iskeleti bitmeden taramaya geçmemelisin. sol ayak bitmeden sağ ayağın taramasına geçmişsin :)
başarılar diliyorum...

macscream

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence ya eli koymasaydın ya da resminin kontrastını baya bi arttırsaydın. kağıt bembeyaz dursaydı yani. bunu photoshopta oynadığın için öneriyorum. çok pasif durmuş yani.. birde elin üstündeki çizgileri yapmasaydın. taramada yapmamışsın o kısımda onun için mutant gibi duruyor bence :blush:
umarım yanlış anlamazsın..
tabiki desen dersi zordur. ama sonunda cin ali bile çizemeyenlerin desen çıkarabildiğini gördüm :) adamı iyi oturtmuşsun bence.
birde tüm resminin iskeleti bitmeden taramaya geçmemelisin. sol ayak bitmeden sağ ayağın taramasına geçmişsin :)
başarılar diliyorum...

Kesinlikle yanlış anlamam her türlü yoruma açık olduğumu belirtmiştim :D Eleştirilerin çok güzel aynı kendimi kursta gibi hissettim hocamızda aynı sizin gibi şeyler söylüyor hemde devamlı :D renklerle oynadım ama orjinalini bozmamak için fazla abartmadım oraya başka bi el koymamın sebebide orda aslında bi ayak vardı ve kötü bi ayaktı :D onu kapatmak için sildim ve boş kalmasın diye o eli ekledim... Yorumun için teşekür ediyorum.

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
Kesinlikle yanlış anlamam her türlü yoruma açık olduğumu belirtmiştim :D Eleştirilerin çok güzel aynı kendimi kursta gibi hissettim hocamızda aynı sizin gibi şeyler söylüyor hemde devamlı :D renklerle oynadım ama orjinalini bozmamak için fazla abartmadım oraya başka bi el koymamın sebebide orda aslında bi ayak vardı ve kötü bi ayaktı :D onu kapatmak için sildim ve boş kalmasın diye o eli ekledim... Yorumun için teşekür ediyorum.

evet resim hocaları hep bişyler söylerler zaten :) bizim resim hocamız yapamayınca ensemize vururdu bayan erkek ayırt etmeksizin :)
tamamlanınca daha iyi olacaktır bence başarılarınızın devamını dilerim..

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmanız Karakalem bölümüne taşınmıştır.
Lütfen konularınızı ilgili bölümlere açın.