Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

riso hc-5500

pele

🏅Acemi Tasarımcı🏅
riso hc-5500 dijital baskı makinasını
kullanan varsa
makinanın iyi veya kötü yönlerini yazarlarsa çok seviniriz...
almaya niyetlendik...
son bi araştırma daha yapalım herkese hayırlı işler diliyorum.

Benzer konular

fatihkureci

🌱Yeni Üye🌱
Bilgi ve tecrübelerini aktaracak varsa Riso HC5500 hakkında bende bilgi istiyorum.
Özellikle düşük tirajlı otokopili işlerde, ayrıca çıkartma etiket baskılarında kullanmak için lazım. Kuşe çıkartma etikete de baskı yapar mı? Bilgi verecek arkdaşlara şimdiden teşekkürler...

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
Bilgi ve tecrübelerini aktaracak varsa Riso HC5500 hakkında bende bilgi istiyorum.
Özellikle düşük tirajlı otokopili işlerde, ayrıca çıkartma etiket baskılarında kullanmak için lazım. Kuşe çıkartma etikete de baskı yapar mı? Bilgi verecek arkdaşlara şimdiden teşekkürler...

kuşe kağıda baskı yapmaz. otokopili işlerde ve seri nolu baskılarda 10 ÜZERİNDEN 10...

pekedisprint

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar riso 5500 su ana kadar en cok tutulan baski makinasirir.benkendim kullaniyor ve saticiligini yapiyorum hollandada ikinci eli ve yedek parcasini ihtiyaci olan herkez email atabilir turkiye fiyatinin cok altinda bir fiyat

ismail pekedis
NEDERLAND

pekedisprint

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar riso 5500 su ana kadar en cok tutulan baski makinasirir.benkendim kullaniyor ve saticiligini yapiyorum hollandada ikinci eli ve yedek parcasini ihtiyaci olan herkez email atabilir turkiye fiyatinin cok altinda bir fiyat

ismail pekedis
NEDERLAND

fatihkureci

🌱Yeni Üye🌱

ismail pekedis
NEDERLAND

Şu an fiyatı nedir bu makinenin? Ne gibi problemlerle karşılaşılabiliyor? Matbaalarda kullanıma uygun mu?