Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kitap Kapak Tasarımı

EFENDIE

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emege saygi ;) güzel calisma fakt bir arkadaisn belirt digi gibi cok sari bencede
aslinda sirf günes ile az etrafini günesin sari yapip diger kalan yeleride az sari ton olmakla koyulastirsaydin belki daha hos durudu

ivles

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Emeğine sağlık güzel bir çalışma olmuş. Hemen bakıldığında zaten bir kaç görselin birleşimi bir çalışma olduğu belli oluyor. Sade anlaşılır ve net kalabalık değil, dinlendirici bir havası var ellerine sağlık...

angelweb

🌱Yeni Üye🌱
renkler hakkında

kitabın isminin kırmızı olması şartmı ayrıca başka yazı karakteri de kullanılabilirdi dıyorumm sadece bır önderi görselş beğendim ama sarı renk bıraz abartı olsada emeğine sağlık

Drawing-Freak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mangaturkiye.co.cc
Kitap adının rengi görsele uyum sağlayamamış gibi gözüküyor ama görseli güzel birleştirmişsin onu söylemek isterim

emreokur

🌱Yeni Üye🌱
Görseli güzel bulmuşsun fakat grafik tasarım çalışması olarak hiçbir katkıda bulunmamışsın.

Yayınevi logosunu geçelim yazarın ismini geçelim geriye tek kitabın ismikalıyor ki onuda hoş bir el yazısı ve çapraz olayıbitirmişsin.

Bu mu çalışma...

Arka kapağıda görseydik daha iyi olurdu. Genelde bu tür hazır görselli kapaklarda arka kapaktaki çalışma daha ayırtedici ve eleştirilir olabiiyor.

Kolay gelsin.

H.T.

Emeğe saygısızlığın lüzmu yok basit bir çalışma olduğunu söyleyip geçebilrdiniz. Bence çalışma sizin sandığınız şekilde afilli ve uğraştırıcı olmak zorunda değildir. ben beğendim çalışmanızı ellerinize sağlık