Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Komple satılık sublime baskı sistemi

sensei01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yaz sezonu başında aldığım düz pres, kupa presi, epson rx 585 tipi çok fonksiyonlu yazıcı, full sublimasyon boyası, full yedek boya, 300 tl civarında sublimasyon baskıya uygun ürün ( t-shirt, kupa, puzzle, yastık, anahtarlık, bardak altlığı, mini t-shirt) ve Türkiye`de hiç bir yerde görmediğim kendi imalatımız olan 4 tekerlekli araba (baskı reklamı, elektrik tesiatı üzerinde kullanıma hazır).

Bu sistemi Büyükçekmece gece pazarında kurdum ve 2 aydır orada aktif olarak çalışıyorum, sezon bitmesinden dolayı ve arabayı koyacak yer bulamadığımızdan bu sistemi full olarak satıyorum. Bu sistem ile anlaştığınız istediğiniz alışveriş merkezinde hiç bir şeye ihtiyacınız olmadan fişi elektriğe takarak baskı yapmaya başlayabilirsiniz. Şuan dükkanlarda yapılan ve genelde 1 gün sonra teslim edilen bu kişiye özel promosyon ürünlerini maksimum 12 dakikada hazır hale getirerek müşterinize teslim edebilirsiniz. Ürün başına kar oranı ortalama % 250 civarındadır.

Bu sistemi, yaklaşık 6 aydır yaptığım araştırmalar sonucunda edindiğim tecrübeleri ve teknik destek hizmetini düşük maliyetle yüksek gelir elde etmek isteyen girişimci birine satmak istiyorum.

Sistemin komple fiyatı 2.700 TL dir.

big_1602260904c.jpg

big_16022609dc6.jpg

big_160226097p4.jpg

big_16022609v06.jpg

big_16022609nil.jpg

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. 2. El ürün satıcısı ve bu ilanlara cevap yazarak ürün almayı düşünen her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

handsamwolf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
özelden öesaj atarsanız pazarlıklı anlaşırız.gelirim istanbuldan sizden alabilirim.iletişim bilgilerini alırsam görüşebilirz.

sensei01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ürün Fiyatı 1.900 TL ye inmiştir. Acilll..

123oo

🌱Yeni Üye🌱
satılmadıysa görüşebilirmiyiz.

Hummet

🌱Yeni Üye🌱
Güzel fikir acaba satıldı mı?