Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kitap Kapak Tasarımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ultrMaLi_20

🌱Yeni Üye🌱
seLam arkadaşLar hocamız ödev verdi bi tane kitap kapak tasarımı yapıp gelin diye ama photoshopta yapılmıcak FİREwORKS ta yapıLacak varsa eLine png Kitap kapak tasarımı olan koyabiLirmi Lütfen yapamassam 0 aLcam....

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
seLam arkadaşLar hocamız ödev verdi bi tane kitap kapak tasarımı yapıp gelin diye ama photoshopta yapılmıcak FİREwORKS ta yapıLacak varsa eLine png Kitap kapak tasarımı olan koyabiLirmi Lütfen yapamassam 0 aLcam....

Hiç kimse size elindeki tasarımı vermez. Bence bu tarz istek yerine bir şeyler yapıp burada bizlerin yorumuna sunun derim.

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
yeni yetişen arkadaşların hazırcılığı beni dehşete düşürüyor.

başkasının tasarımını sunup kendimi kandırmaktansa 0 almayı tercih ederdim.
inanamıyorum!!!

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com

Bu isteğiniz karşısında, başka bir isteğiniz varmı diyesi geliyor insanın:lol:

İsterseniz burdan, bir kaç arkadaş gönderelim, sizin yerinize sınavlarada girsin.

Felsefemizi konfüçyusun şu sözüyle özetleyeyimde daha fazla polemiğe girmeyelim:
Bir insana balık verirsen bir gün doyar, ama balık tutmayı öğretirsen hergün doyar.
Anlayacağın dostum burası bir balık lokantası değil, balıkçı teknesi.

Hoşçakal.

IV.Murat

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu isteğiniz karşısında, başka bir isteğiniz varmı diyesi geliyor insanın:lol:

İsterseniz burdan, bir kaç arkadaş gönderelim, sizin yerinize sınavlarada girsin.

Felsefemizi konfüçyusun şu sözüyle özetleyeyimde daha fazla polemiğe girmeyelim:
Bir insana balık verirsen bir gün doyar, ama balık tutmayı öğretirsen hergün doyar.
Anlayacağın dostum burası bir balık lokantası değil, balıkçı teknesi.

Hoşçakal.

Hocam seni daha fazla kızdırmasınlar diye kilitliyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...