Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

power pointe müzik nasıl eklenir?

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben bi slayt hazırladım ama arka fonda slayt bitinceye kadar bir müzik çalmasını istiyorum ama denedim tüm yolları olmuyo bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Benzer konular

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
öncelikle ses formatının wav olması gerekiyor. Slayt Gösterisi sekmesine girip, Slayt Geçişi'ni seçin, sayfanın sağ tarafında bir pencere açılacak. Alttaki ses menüsünden "Diğer Ses" seçeneğini seçin ve bilgisayarınızda ki eklemek istediğiniz wav dosyasını bulup seçin. Müziğin sayfalarda sürekli devam etmesi için "Sonraki sese kadar dön" kutucuğunu işaretleyin...

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
bi mp3 ü nasıl waw nasıl yapabilirim piqi?

seldabaslanti

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mrb, ben programda slayt gösterisini hazırladım, mp3ü wav da yaptım. Müziği ekledikten sonra "sonraki sese kadar dön" seçeneğini de seçiyorum. Ama malesef müzik başından sonuna kadar çalmıyor. Tek resimde çalıyor, üstelik slayt gösterisi de duruyor devamı gelmiyor. Nerde yanlış yapıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim...

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
mrb, ben programda slayt gösterisini hazırladım, mp3ü wav da yaptım. Müziği ekledikten sonra "sonraki sese kadar dön" seçeneğini de seçiyorum. Ama malesef müzik başından sonuna kadar çalmıyor. Tek resimde çalıyor, üstelik slayt gösterisi de duruyor devamı gelmiyor. Nerde yanlış yapıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim...

slaytalara aynı efecti uygulamıyorsundur masterında veya ana slaytta yapacaksın ve digerlerine uygulayacaksın...

seldabaslanti

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Master slayt dediğiniz boş bir belge açıldığında gelen ilk slaytsa yada "anahat" diye geçen kısımsa orayada uyguluyorum.

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
Master slayt dediğiniz boş bir belge açıldığında gelen ilk slaytsa yada "anahat" diye geçen kısımsa orayada uyguluyorum.

simdi ben mac kullanıyorum ve benim programım ingilizce ama soyle soyleyeymi ben biraz once yaptım..
ilk once butun salytları sectim ve slayt show dan efect verdim ucarak gelme efecti sonra muzik ekledim oldu...
kusura bakmayın ama pc icin ve turkce olan icin simdilik bilgi veremeyecegim baska arkadaslar umarım yardımcı olurlar turkce ve pc kullananlar :(

seldabaslanti

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkür ederim yinede mantığını anladım. Denemeye devam ediyorum

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
yardımcı olabildiysem ne mutlu :) bana

soresger2121

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende müzikte zorlandım ama şimdi süper kullanıyorum wav farketmez bütün formatları yüklüyorum resimli açıklamasını sana yapacam.

seda8770

🌱Yeni Üye🌱
mrb arkadaşlar.bende slayt resimlerini hazırladım ama müzik ekleyemiyorum sizin dediğinizi anladım ama yüklemem için nerden yardım alabilirim.nasıl yükleyebilirim.yardımınız için cok saolun.