Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Haklısın Burcu yarım gaddar sana getirmiş ben hala avcumu yalıyorum :( ...

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
--- varmı yarı yolda bırakıpta kaçmak hem burcu o kadarda gaddar değil bak bize dondurma bile getirmiş .... kendisinin hazırladığından emin değilim gerçi... kesin enişte adayımıza hazırlatmıştır...

onda o maharet nerde... hazır aldım anacım çalışan kadınım ben :D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok da mütavi canım :tongueout::tongueout::tongueout:

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Size tepsi müdafaa yapcam :D

OoCcY.jpg

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Enişteyle en kısa zamanda tanışıp O'na daha fazla vakit ayırbilmen! için plan yapmam gerekli :) ...

-- burcu hanımda taktikler vardır canım...

1 - o çalışan bir bayan çok geçerli bir mazeret...
2- her bir şeyi hazır alabilir ve kendisi yapmış gibi kakalayabilir
3- suçlu olsa bile kafasını 30 derece yana yatırıp şirinlik ederek durumu kurtarabilir.
4- veya zeytinyağı kılığına girip şuçunu örtüp hesap sorma moduna geçebilir..

--- hangisini uygulayacağı ona kalmışşş:rofl:

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
-- burcu hanımda taktikler vardır canım...

1 - o çalışan bir bayan çok geçerli bir mazeret...
2- her bir şeyi hazır alabilir ve kendisi yapmış gibi kakalayabilir
3- suçlu olsa bile kafasını 30 derece yana yatırıp şirinlik ederek durumu kurtarabilir.
4- veya zeytinyağı kılığına girip şuçunu örtüp hesap sorma moduna geçebilir..

--- hangisini uygulayacağı ona kalmışşş:rofl:

sanırım tecrübe konuşuyor :D:D evli misin?

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hımm Stajerlik başvurumu eşinize iletirsiniz o zaman zira rol model lazım bana:D:D bizde durum sandığınızdan farklı da :D yola gelcek gibi durmuyor :D

-- direk olaya gir bence .. gece üzerine benzin döküp yakabileceğini söyle. korkudan her istediğini yapacaktır... tutmazsa bakarız bir çaresine:wink:

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
-- direk olaya gir bence .. gece üzerine benzin döküp yakabileceğini söyle. korkudan her istediğini yapacaktır... tutmazsa bakarız bir çaresine:wink:

yok yemez bunu B planı lazım bana :D şöyle eli maşalı höt dedi mi kocasını yerine oturtan bir kadından ders almalıyım ya da marangozdan :D:D

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yok yemez bunu B planı lazım bana :D şöyle eli maşalı höt dedi mi kocasını yerine oturtan bir kadından ders almalıyım ya da marangozdan :D:D

bir yöntem daha varki en had safhası.... önce mutfakta sandalyeye oturtacaksın ..sonra spot bir ışığı doğrudan gözüne doğrultacaksın ve bir kadın resmini gösterip direk sorgulama moduna geçeceksin ""kim bu kadın sorusu" ana konu olmak üzere bildiğin bütün dır dır ları sıralayacaksın... gör bak 2 saat sonra öldür beni diye yalvaracak ayaklarına kapanacak...

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bir yöntem daha varki en had safhası.... önce mutfakta sandalyeye oturtacaksın ..sonra spot bir ışığı doğrudan gözüne doğrultacaksın ve bir kadın resmini gösterip direk sorgulama moduna geçeceksin ""kim bu kadın sorusu" ana konu olmak üzere bildiğin bütün dır dır ları sıralayacaksın... gör bak 2 saat sonra öldür beni diye yalvaracak ayaklarına kapanacak...

Ohooo ne yaptın sen :D ya sence kadın resmi bulup sorgular mıyım yoksa nihai sonuca tez elden mi varırım? :emo1::emo1:

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ohooo ne yaptın sen :D ya sence kadın resmi bulup sorgular mıyım yoksa nihai sonuca tez elden mi varırım? :emo1::emo1:

--ah be burcu acemilik etme rastgele bir resim al eline sorgula işte ...o anda kendi resmi bile olsa o farketmez ...kim bu kadın sorusu zaten onda şok etkisi yapacaktır... hepsi masuscuktan senaryo... önemli olan bezdirmek... olay gerçek hayattan alıntı olsa zaten sen zaten doğal olarak direk parçalama evresine girmiş olursun...:rofl:

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
--ah be burcu acemilik etme rastgele bir resim al eline sorgula işte ...o anda kendi resmi bile olsa o farketmez ...kim bu kadın sorusu zaten onda şok etkisi yapacaktır... hepsi masuscuktan senaryo... önemli olan bezdirmek... olay gerçek hayattan alıntı olsa zaten sen zaten doğal olarak direk parçalama evresine girmiş olursun...:rofl:

Sonu gene kötü resimdeki tanımadığı halde susabiliyorsa suçlu hissediyorsa gerçekte vardır demektir ki bu gene can güvenliği açısından tehlikeli :D:D dün az daha annesinin alacağı tüylü terliklerle kafasına vurara :D:D gerisini biliyorsun :D

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sonu gene kötü resimdeki tanımadığı halde susabiliyorsa suçlu hissediyorsa gerçekte vardır demektir ki bu gene can güvenliği açısından tehlikeli :D:D dün az daha annesinin alacağı tüylü terliklerle kafasına vurara :D:D gerisini biliyorsun :D

-- dayağın son haddesine ulaşmışsın sen zati.... kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi TÜYLÜ TERLİK ile dayak atmak...:rofl:

--- benden bu haftalık bu kadar pazartesi günü daha etkin yöntemlerle " herife diz çöktürme" taktikleri üzerinde çalışırız...

iyi akşamlar sana ve tüm arkadaşlara...

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
-- dayağın son haddesine ulaşmışsın sen zati.... kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi TÜYLÜ TERLİK ile dayak atmak...:rofl:

--- benden bu haftalık bu kadar pazartesi günü daha etkin yöntemlerle " herife diz çöktürme" taktikleri üzerinde çalışırız...

iyi akşamlar sana ve tüm arkadaşlara...

korkulu rüyam Tüylü terlik :D:D Sanada iyi akşamlar sağdan sağdan eve git Tüylü Terliklere dikkat efenim Saygılar:D