Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
İyidir sen nasılsın?

Uykusuz..

evet katılıyorum sana aslında ben hava aldanmadım yaa evde tv başında yada pc başındasızıp kalıyorum :D sonra yatağıma geçmeye üşeniyorum o şekilde üşüttüm ondan böyleyim yanii :D:D
ben biliyorum zaten sakaryanın havasına ve kızlarına güven olmaz diye :p tedbirliyim o konuda her zaman :rofl::emo1::rofl:
sende dikaktli olda havalara aldanıpta ince giyinme yanında ekstra birşey bulunsun ne olur ne olmaz diye
not: bayanların çantası portatif bavul gibidir zaten :p

günaydınlar demon seninde hafta sonun iyi geçmesi dileğiyle

günaydınlar martin

Teşekkür ederim.

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba arkadaşlar. Nasılsınız? İyi misiniz? iyi olmanızı Allah'tan niyaz eder, Hayırlı bir gün dilerim. Amin.

:D:D

Bir gün Aşçı George Crum, bir müşterisi patates kızartmalarının kalın olmasından şikayet edince, incecik doğradığı patatesleri kızartmaya başlamış ve adam böylece patates kızartmasını bulmuş, ve şimdi bir tabak george crum buluşu yiyycem :D:D

tamam öyle olsun, bana afiyet olsun:worried:

karaböcek

🏆Pro Tasarımcı🏆
günaydınlar saygı değer abilerim,ablarım ve kardeşlerim :) mutlu huzurlu bir gün diliyorum

geçmiş olsun abicim çok önemli değildir inşallah hastalığın

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Günaydın artdevil, geçmiş olsun.

teşekkürler martin

Uykusuz..

Teşekkür ederim.

ben teşekkürker ederim efenim bu avatır yenimi _? artık karıştırmaya başladım hatırlayamıyorum yada takip edemiyorum :p

Merhaba arkadaşlar. Nasılsınız? İyi misiniz? iyi olmanızı Allah'tan niyaz eder, Hayırlı bir gün dilerim. Amin.

Bir gün Aşçı George Crum, bir müşterisi patates kızartmalarının kalın olmasından şikayet edince, incecik doğradığı patatesleri kızartmaya başlayan adam böylece patates kızartmasını bulmuş, ve şimdi bir tabak george crum buluşu yiyycem :D:D

afiyet şeker bal olsun yarasın lop lop et olsun efenim :D
yiyorsunuz ama hiç ikram etmiyorsunuz yani :D:D

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Geçmiş olsun art'ım devil'im. hasta olmuşsun:eek:

Marrrtiiiin papucu yarıııııımm, çık dışarıyaa oynayaalııııııııım :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
günaydınlar saygı değer abilerim,ablarım ve kardeşlerim :) mutlu huzurlu bir gün diliyorum

çok teşekkürler yok önemli değil yaa sadece üşütmüşüm ve heryerim ağrıyor ve üşüyorum :s
yanımdaki ekibim kısa kollu dolanıyor ben iki tane montu üst üste giydim oturuyorum

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Bir gün Aşçı George Crum, bir müşterisi patates kızartmalarının kalın olmasından şikayet edince, incecik doğradığı patatesleri kızartmaya başlamış ve adam böylece patates kızartmasını bulmuş, ve şimdi bir tabak george crum buluşu yiyycem :D:D

Günaydın Nur nasılsın? Afiyet olsun.

karaböcek

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende öyleyim abi yaa ince gömleklerle kışı geçirdim :D dikkat et abicim bol bol acı ve c vitamınli besinler tüketmeye bak :)

evet başlasın artık nur la martınin kapışması :D gülmek şart :p

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑

Afiyet olsun şekerim:) Hoşgeldin.

Sanada karaböcek.Hoşgeldin:)

teşekkürler martin

ben teşekkürker ederim efenim bu avatır yenimi _? artık karıştırmaya başladım hatırlayamıyorum yada takip edemiyorum :p

Avatar yeni evet:) Sabahın köründe çekilmiş bir fotoğraf:D

Bu arada geçmiş olsun:)

karaböcek

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkür ederim demon :) samsuna ne zaman gelecektin sen

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
bende öyleyim abi yaa ince gömleklerle kışı geçirdim :D dikkat et abicim bol bol acı ve c vitamınli besinler tüketmeye bak :)

valla kışın bende öleydim birde kışın zaten askerdim ben :D:D oradna alışmıştım soğuğa ama işte şu bi kaç gündür yerimi yadırgadım herhalde :D:D
dolaşmam lazım benim sabit kalmak yaramadı bana :D

Sanada karaböcek.Hoşgeldin:)

Avatar yeni evet:) Sabahın köründe çekilmiş bir fotoğraf:D

Bu arada geçmiş olsun:)

teşekkürler ederim demon

sabahın köründe derken
bu makyaj bu zindelik maşallah yani pes diyorum :D:D
gerçi pek makyaj yok gibi :D:D

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkür ederim demon :) samsuna ne zaman gelecektin sen

2 hafta içinde samsundayım:) Çok özledim çok:( Hava nasıl soğuk değil dimi? Ona göre tedbirli geleyim.Havasına güven olmuyor:D

valla kışın bende öleydim birde kışın zaten askerdim ben :D:D oradna alışmıştım soğuğa ama işte şu bi kaç gündür yerimi yadırgadım herhalde :D:D
dolaşmam lazım benim sabit kalmak yaramadı bana :D

teşekkürler ederim demon

sabahın köründe derken
bu makyaj bu zindelik maşallah yani pes diyorum :D:D
gerçi pek makyaj yok gibi :D:D

Ne diyorsun sırf fotoğrafı çekmek için işe bile geç gittim:D Ayrıca makyaj yapmak tercihim değil.Doğal halimi seviyorum:)

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
2 hafta içinde samsundayım:) Çok özledim çok:( Hava nasıl soğuk değil dimi? Ona göre tedbirli geleyim.Havasına güven olmuyor:D

Ne diyorsun sırf fotoğraf çekmek için işe bile geç gittim:D Ayrıca makyaj yapmak tercihim değil.Doğal halimi seviyorum:)

tahmin etmiştim fotoğraf için böyle birşey yapacağını :D:p hehe
evet katılıyorum sana sade güzellik her zaman daha iyidir ve benimde tercihimdir
insan olduğu gibi doğal olmalı ve görünmeli

karaböcek

🏆Pro Tasarımcı🏆
doğal güzellikten yanayız biz erkekler olarak :) ya da ben kendi adıma konuşim :)

valla kardeşim samsunda hava şu sıralar 9-10 derece :( mont getir derim :)

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑

Benden asla çiğköftemi ve patates kızartmamı alamazsınız tamam mı!! :punch:

:D:D şaka bir yana elbette ikram ederim ne demek
chips600.jpg

Fazla yeme sen hastasın, iyi gelmez sana ama:rofl:

teşekkür ediyorum nur'um muzır'ım neşriyat'ım :p evet biraz öyle oldu yaa aman dikkat edin sizde hasta olmayın

Ben oldum bitti, zaten yılda 2 kez üşütürüm. kışa kadar turp gibiyim artık:emo1:

Günaydın Nur nasılsın? Afiyet olsun.

Hey Mehmet, dostum, neyin var senin!!
Kim somurdu enerjini? :worried:

:rofl:

Bugün kapışamicim.. Bir yazım var ve onu bitirmeliyim. Ama gözüm üstünüzde :eek:

Hoşbuldum :) saolasın lolipop :rofl:
Yeni avatarın hayırlı olsun canım :D Seni cm, cm ezberledik :D Yolda biri boyununa atlarsa şaşırma.. o ben olabilirim:rofl:

karaböcek

🏆Pro Tasarımcı🏆
iyi ki bu siteye girmişim diyorum :) çok güzel bir aile olduğumuzu düşünüyorum :)

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
tahmin etmiştim fotoğraf için böyle birşey yapacağını :D:p hehe
evet katılıyorum sana sade güzellik her zaman daha iyidir ve benimde tercihimdir
insan olduğu gibi doğal olmalı ve görünmeli

Yeni farkettim sabah daha bir güzelmişim yahu:rofl::rofl:

doğal güzellikten yanayız biz erkekler olarak :) ya da ben kendi adıma konuşim :)

valla kardeşim samsunda hava şu sıralar 9-10 derece :( mont getir derim :)

Hadi ya:S Vazmıgeçsem ne:D Sahilde sabahlamaktı niyetim,o soğukta donarım yahu:D Neyse kaydırak sağolsun:rofl::rofl:

chips600.jpg

Ben oldum bitti, zaten yılda 2 kez üşütürüm. kışa kadar turp gibiyim artık:emo1:

Hey Mehmet, dostum, neyin var senin!!
Kim somurdu enerjini? :worried:

:rofl:

Bugün kapışamicim.. Bir yazım var ve onu bitirmeliyim. Ama gözüm üstünüzde :eek:

Hoşbuldum :) saolasın lolipop :rofl:
Yeni avatarın hayırlı olsun canım :D Seni cm, cm ezberledik :D Yolda biri boyununa atlarsa şaşırma.. o ben olabilirim:rofl:

O kızartmalar benimmm:rofl: Sağol canım:) Yeterki atlayan sen ol:rofl::rofl::kiss1::kiss1::kiss1:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑

chips600.jpg

maşallah diyorum o zaman ama ben grip değilim zaten sadece üşütmüşüm ve her yerim ağrıyor özellikle böbreklerim ve ciğerlerim :S:S

hem söz konusu yemek ise mutlaka müdahale ederim ve ondan nasiplenirim tamammı :D:D

karaböcek

🏆Pro Tasarımcı🏆
demon sabahlarsın ama üşümemek için gereken şeyi biliyorsun :) eğer onu alırsan kısa kolla bile durursun :D