Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben daha gitmedim bilemeyeceğim ama askerlik olunca tabi zaman ayırmakta zorlanıyor olabilir heralde, disiplin falan sıkı ya, önemli birşey yoktur umarım

:D iyiyim ya valla, ben diyeyim %70, sen de %80 :D bu arada arı olmaya pek heveslisin galiba, şimdiden hazırlanmışsın :rofl::rofl:

:rofl::rofl: Hevesli gibiyim de bakalım:rofl::rofl::rofl:

Facebook'un bana gönderdiği mesaja bakar mısın.
Çok rencide oldum:emo1::emo1:

:rofl::rofl::rofl:Sahte isimler Kullanım Koşullarına aykırıymış. kullanıcıların ad ve soyadlarının tamamını kullanmalarını şart koşar. Dolayısıyla takma ad kullanımına da izin verilmez. Ayrıca, hatırlatmak isterim ki herhangi bir şeyi veya kişiyi taklit etmek de yasaktır.

Yahu ben kimi taklid etmişim bak çok merak ettim:rofl::rofl::rofl:

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
:rofl::rofl: Hevesli gibiyim de bakalım:rofl::rofl::rofl:

Facebook'un bana gönderdiği mesaja bakar mısın.
Çok rencide oldum:emo1::emo1:

:rofl::rofl::rofl:Sahte isimler Kullanım Koşullarına aykırıymış. kullanıcıların ad ve soyadlarının tamamını kullanmalarını şart koşar. Dolayısıyla takma ad kullanımına da izin verilmez. Ayrıca, hatırlatmak isterim ki herhangi bir şeyi veya kişiyi taklit etmek de yasaktır.

Yahu ben kimi taklid etmişim bak çok merak ettim:rofl::rofl::rofl:

:D:D:D allah kolaylık versin ne diyeyim :D bence facebook'un sana kastı var baksana :rofl::rofl:
Birşey yapmışsındar farkında olmadan belki :D tamamen kapandı mı yoksa geçici süre mi gitti senin sayfa?

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
:D:D:D allah kolaylık versin ne diyeyim :D bence facebook'un sana kastı var baksana :rofl::rofl:
Birşey yapmışsındar farkında olmadan belki :D tamamen kapandı mı yoksa geçici süre mi senin sayfa?

O hesabım kapandı çoktan:rofl::rofl: Ne yani adım "Börtü böcek" diye kapanması mı lazımdı:rofl::rofl:

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
O hesabım kapandı çoktan:rofl::rofl: Ne yani adım "Börtü böcek" diye kapanması mı lazımdı:rofl::rofl:

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: börtü böcek mii? :D:D kusura bakma ama hak vermemek elde değil yani :D:D ...börtü böcek :rofl::rofl: bir tane daha açmışsındır tabi hemen :rofl::rofl:

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: börtü böcek mii? :D:D kusura bakma ama hak vermemek elde değil yani :D:D ...börtü böcek :rofl::rofl: bir tane daha açmışsındır tabi hemen :rofl::rofl:

Açmam mı :rofl::rofl::rofl: Hem de aynı takma adıyla açtım inat değil mi:rofl::rofl::rofl:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
sevgilimin askere gittiğinden beri ilk defa sesini duyamadım dün.
neden arayamadı ne oldu da 5 dk bile zaman bulamadı?
içim sıkılıyor. hiç yapmaz öyle birşey.
annesi babasıyla da görüştük onları da arayamamış. pöf.
askeriyeyi arıyacam nerdeyse ben aramadan o arasa bari içim rahatlasa :crying:

bence sıkma canını şimdi yoğundur onlar eğitim felan tlf klübelerinede uzaktır eğtirim yaptığı yerler birde yemek molasında ve akşamları tlf'lar çok dolu oluyor sıra bekle bekle gelmiyor yeni askerden geldiğim için iyi bilirim. :) ben dayanamayığ en sonunda cep tlf kullanmaya başlayanlardanım ama o daha çok yeni yani sen sıkma canını öğlen yada akşama arar seni ;)

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hayırlı bir hafta ,neşeli bir gün sizinle olsun.

karaböcek

🏆Pro Tasarımcı🏆
selamlar saygılar ey ahali :)

çok sevdiğim besiktaşlı abilerim nasıllar acaba :D
japonya halkının başı sağolsun :( yastayız :D

evrem03

🌟Usta Tasarımcı🌟
din donnn hafta başladı :)) herkese iyi haftalar