Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Ay saol:wink::tongueout:

Olur gönderiim ben sana....Piyasada bilinen bi program deiil..:tongueout:

Yalnız bi uyarı yapiim sağlık bakanlığından onaylı değil:D Dedik okadar antigrip programı geliştirin yoksa biz kendi başımızın çaresine bakarız dedik onlarda aşı göndermişker yauww iğne olmazzzz:D

Siz geziyorsunuz maşAllah biz Uşak ta kaldık böle:sadsmile:

iyi olmuş yaa o iğnenin nasıl olduğu belli değildi zaten :) biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu slogonu ile piyasaya sürmek lazım gerçi biraz çalıntı gibi oldu ama olsun :D:D

evet geziyorum bu aralar çok güzel oluyor aslıda :)
bugün anca bi oturabildim masama ve pc min başına :D
özlemişim :D:D:D
siz neden takılıp kaldınız çıkın gezin biraz

karaböcek

🏆Pro Tasarımcı🏆
eee heyecan var tabi :) bursaspor kafilesiyle aynı vapurda istanbula gidecek adam :D
abi stadın orada satılan formalardan 1 tane alıp benım içim imzalattırsan ya abi yaa

yusii

🌟Usta Tasarımcı🌟
iyi olmuş yaa o iğnenin nasıl olduğu belli değildi zaten :) biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu slogonu ile piyasaya sürmek lazım gerçi biraz çalıntı gibi oldu ama olsun :D:D

evet geziyorum bu aralar çok güzel oluyor aslıda :)
bugün anca bi oturabildim masama ve pc min başına :D
özlemişim :D:D:D
siz neden takılıp kaldınız çıkın gezin biraz

Nasıl gezeyimkii =( iş var öss var ev ahalisi vs vs vs....:rofl:

Öss den sonra denizlide yim inşAllah...

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
eee heyecan var tabi :) bursaspor kafilesiyle aynı vapurda istanbula gidecek adam :D
abi stadın orada satılan formalardan 1 tane alıp benım içim imzalattırsan ya abi yaa

5*6 tanesı arkadasım zaten:S yok olm ne ımzası yaa sende bızı ıyıce amele yaptın:D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Nasıl gezeyimkii =( iş var öss var ev ahalisi vs vs vs....:rofl:

Öss den sonra denizlide yim inşAllah...

oo senin durum biraz daha vahimmiş iş öss ev aman aman :p
gerçi ben iş için geziyorum ama yani ben istemiyorum diyorum iş yeri yok illa git gez tatil yap dio :D yeni yerler gör diyorlar bende kıyamıyorum gidiyorum işte :D:D

karaböcek

🏆Pro Tasarımcı🏆
samsundaki bi bursasporlı için de abi yaa :D hafta sonu bende beyaz bursaspor formamı giymeyi düşünüyorum ya da yeşili mi giysem yaa :p :D

karaböcek

🏆Pro Tasarımcı🏆
gerçi ben iş için geziyorum ama yani ben istemiyorum diyorum iş yeri yok illa git gez tatil yap dio :D yeni yerler gör diyorlar bende kıyamıyorum gidiyorum işte :D:D

bana da şehir içinde gez diyorlar ama :D oturmak daha iyi :D havalar daha da ısınsın öyle çıkacağım bende dışarı

yusii

🌟Usta Tasarımcı🌟

Bana da deseler git gez die hiç itiraz etmem:D
Ya işte neler çekiyorum:D Koşuşturmak tan bi halley oldu bana:tongueout:
Bu arada hayırlı yolculuklar kazasız belasız inşAllah arkandan su dökmek isterdim ama pc ıslanır :rofl::tongueout:

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
E arkadaşlar daha daha nasılsınız:D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
bana da şehir içinde gez diyorlar ama :D oturmak daha iyi :D havalar daha da ısınsın öyle çıkacağım bende dışarı

valla şehir içleri beni sarmıyor artıkın :D:D çok kısa geliyo o mesafeler bana :p

Bana da deseler git gez die hiç itiraz etmem:D
Ya işte neler çekiyorum:D Koşuşturmak tan bi halley oldu bana:tongueout:
Bu arada hayırlı yolculuklar kazasız belasız inşAllah arkandan su dökmek isterdim ama pc ıslanır :rofl::tongueout:

teşekkürler iyi dileklerin ama sen yinede döküyormuş gibi yap ama dökme kandır biraz yani :p yada dök ama pc nin yanından sıyırsın üstüne gelmesin :D:D
valla geziyorum güzel tarafı o ama bide gittiğim yerlerde eğitim veriyorum işte o yorucu oluyor :D sonra gel dükkana birde burayı toparla felan elemanları yola getir :D:D oy oy oyy

E arkadaşlar daha daha nasılsınız:D

teşekkürler bizler daha daha iyiyiz seni sormalı baktın yeni foto yok olanları değiştiryorsun artıkın
eskiden kurabiye canavarı vardı şimdi de sen avatır canavarı olarak tarihe geçeceksin :D:D

yusii

🌟Usta Tasarımcı🌟
valla şehir içleri beni sarmıyor artıkın :D:D çok kısa geliyo o mesafeler bana :p

teşekkürler iyi dileklerin ama sen yinede döküyormuş gibi yap ama dökme kandır biraz yani :p yada dök ama pc nin yanından sıyırsın üstüne gelmesin :D:D
valla geziyorum güzel tarafı o ama bide gittiğim yerlerde eğitim veriyorum işte o yorucu oluyor :D sonra gel dükkana birde burayı toparla felan elemanları yola getir :D:D oy oy oyy

teşekkürler bizler daha daha iyiyiz seni sormalı baktın yeni foto yok olanları değiştiryorsun artıkın
eskiden kurabiye canavarı vardı şimdi de sen avatır canavarı olarak tarihe geçeceksin :D:D

Teyy teyy Allah kolaylık versin nediyeyim:D Yapıcak bişe yok eğitim şart:party::party:

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Selam arkadaşlar, yoğun bi gün temposuna kapılmış giderken bi uğrayayım dedim :D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar selam. bugün pek görüşemedik. nasılsınız bakalım? :D

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑

:rofl::rofl::rofl::rofl: Ne yapayım sıkılıyorum:rofl::rofl:

:D
Bende diyorum bu buram buram çamaşır suyu kokusu nerden geliyor:rofl:

Benden benden:D

Selam arkadaşlar, yoğun bi gün temposuna kapılmış giderken bi uğrayayım dedim :D:D

Selam hoşgeldin:p

arkadaşlar selam. bugün pek görüşemedik. nasılsınız bakalım? :D

Selam hoşgeldin:D Ben sıkıldım ya sen:D