Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Bu ayki elektrik faturası yüksek gelir ama haberiniz olsun. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Sinekler yetişmeyecek galiba başladı mı işler? :D

Elektrik hep yüklü geliyo bana :D Çok elektrik yüklüyüm kimse dokunamıyor çarpıyorum vallahi :D

Konuştuk konuştuk işleri çağırdık yaa, hiç anmayacaktık aslında duyup geldiler hemen :D Sinekler beklesin biraz :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ben de geldim ben de geldim ben de geldimmm :rofl:

Ohoooo akşam oldu nerede kaldın? :D
Hoşgeldin nasılsın?

Hoşgeldin abi nasılsın, nerelerdesin? :)

Elektrik hep yüklü geliyo bana :D Çok elektrik yüklüyüm kimse dokunamıyor çarpıyorum vallahi :D

Konuştuk konuştuk işleri çağırdık yaa, hiç anmayacaktık aslında duyup geldiler hemen :D Sinekler beklesin biraz :D

Trafo gibisin desene. :rofl::rofl::rofl:

Sana bi sır vereyim yakaşık 1 hafta önce de arkadaşın biri boş oturmaktan şikayet ediyordu 1 haftadır haber alınamıyor kendisinden, işlerin yoğunluğundan. :D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Ohoooo akşam oldu nerede kaldın? :D
Hoşgeldin nasılsın?

Hoşgeldin abi nasılsın, nerelerdesin? :)

Trafo gibisin desene. :rofl::rofl::rofl:

Sana bi sır vereyim yakaşık 1 hafta önce de arkadaşın biri boş oturmaktan şikayet ediyordu 1 haftadır haber alınamıyor kendisinden, işlerin yoğunluğundan. :D

Ay eyvahlar olsun yanlış kişiye derdimizi açtık desene :D ne yapıyorsun müşterileri başkalarına mı göndertiyosun özel bi güçle falan :D

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
"İlginç ama bluetooth gibidir erkekler. Yanındaysan sana hep bağlı kalırlar, Uzaklaşınca ise yeni aygıt aramaya başlarlar." :D

KALINTIDIR :D

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
daha yeni geldim malesef yok yok akşama daha var dur bakayım saate ohooo daha çoook var :rofl:
hoşbulduk iyiyiz sizleri sormalı yine neşeniz yerinde :rofl: maşallah :rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hoşbuldum Martin... Dekupe mekupe yuvarlanıp gidiyoruz, çok vaktim olmuyor, buralardayım ama :)
Sen nasılsın, neşen hep yerinde :)

Eyvallah abi şükür sizleri görünce duble neşe oluyor, desene sende dünyayı kurtarma işine girdin hayırlısı olsun. :D

Ay eyvahlar olsun yanlış kişiye derdimizi açtık desene :D ne yapıyorsun müşterileri başkalarına mı göndertiyosun özel bi güçle falan :D

:devil: Eee boşuna mı sinek lazım dedik :D ama sık sık uğra buralara özletme kendini inşallah işlerden burada sohbet etmeye vakit bulursun, diğer arkadaş gibi habersiz bırakma bizi. :rofl::rofl::rofl:

daha yeni geldim malesef yok yok akşama daha var dur bakayım saate ohooo daha çoook var :rofl:
hoşbulduk iyiyiz sizleri sormalı yine neşeniz yerinde :rofl: maşallah :rofl:

Sağolsun neşe bizleri hiç bırakmıyor hep yanımızda. :D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
"İlginç ama bluetooth gibidir erkekler. Yanındaysan sana hep bağlı kalırlar, Uzaklaşınca ise yeni aygıt aramaya başlarlar." :D

KALINTIDIR :D

:giggle::giggle: :rofl::rofl:
Bu çok iyiydi :D:D

Eyvallah abi şükür sizleri görünce duble neşe oluyor, desene sende dünyayı kurtarma işine girdin hayırlısı olsun. :D

:devil: Eee boşuna mı sinek lazım dedik :D ama sık sık uğra buralara özletme kendini inşallah işlerden burada sohbet etmeye vakit bulursun, diğer arkadaş gibi habersiz bırakma bizi. :rofl::rofl::rofl:

Çocuk işlerin altında mı kaldı ne yaptı hiç belli değil yani ne yaptıysan artık fakire :D:D Hiç özletmem sıkılırsınız bile merak etme :):) :rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:giggle::giggle: :rofl::rofl:
Bu çok iyiydi :D:D

Çocuk işlerin altında mı kaldı ne yaptı hiç belli değil yani ne yaptıysan artık fakire :D:D Hiç özletmem sıkılırsınız bile merak etme :):) :rofl:

İşler kızceyizin üstüne yıkıldı. :D
Aaaaaa, ama sende hiç sıkıcı değilsin. :rofl::rofl::rofl: