Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

menü çalışması

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆

Shot at 2007-07-03
menehlkeyfse3.th.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
bence rengi kesin değiştirmelisin çok soluk, sonra yazılar karışık duruyor daha anlaşılır bir font, ytl ler fiyatlardan büyük olmasın.Nasıl olsa renkli bir iş renklendir dikkat çeksin cezbetsin toprağım .. nacizene fikrimdir bunlar usta sensin;)

SeaSidE

🌱Yeni Üye🌱
zemin de biraz daha açık ton kullanırsanız sanırım yazılar biraz daa ön plana çıkacktr..
ve güsel bi tasarım emeğinize sağlık..

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
valla bencede zemin tonu hoş durmuyor...
Alttaki resimlerin sralamasınıda istersen netten başlayıp bir diyeri daha açık tramlı, diğeri çok daha açık tramlı olabilir, ortada net olması bence iyi olmamış...

yldoz

🌱Yeni Üye🌱
Güzel bi çalışma ama renklerde biraz problem var.
Başlıklar olarak zemin içinde kullandığın ürünlerin yanındaki ":" atman lazım çünkü bi zemin içinde ayırmışın. Birde Fiyatlarin olduğu zeminlerin degradesini ters yöne çevirirsen hem YTL nin büyüklükleri belli olmaz hemde ürünlerin fiyatları daha belirgin olur.

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
bu tamamen istem dışı bir iş müşteri tepemde durdu bitene kadar herşeyi kendi seçti.renkleri kahve dünyasıya o yüzdenmiş renkler.fontuda kendi beğendi ekranda.defacto haklısın o resimlerde hata var koyudan açığa gidebilirdim.evet toprağım ytl ler rakamlardan büyük durmuş ama tepende biri varken olmuyor eee birde acemilimizde var.ama renklerle oynama yapamam birde yazı fontu ile elimde değil :sad::sad:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Renkte bir sorun görmüyorum Sadece ön taraf çok haraketsiz duruyor... Anlaışan odur ki kahve ile ilgili bir işletme burası. Bence alttaki zemine benim ART CAFE afişindekine benzer bir kahve ile süt karışırken oluşan görüntü benzseri bir çalışma yapabilirsin. Ozaman tonlardaki göze rahatsız ediyormuş gibi gelen izlenimden de kurtulmuş olacağını düşünüyorum.

ozguralboyaci

🌱Yeni Üye🌱
dostum biraz daha çalışman lazım
kontrast birşeyler olması lazım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Bence renklerde ufak tefek değişikliklerle kaliteli varyasyonlar yakalanabilir ama bence birinci sorun kompozisyonda görsel ögelerin dağılımı çok dengesiz boşluk ve doluluk oranları yerinde değil, font kullanımı pekte başarılı sayılmaz.
Hepsinden önemlisi çok sıradan ve bilindik bir kompozisyon, özgünlük denilen kavramı ihmal etmeyelim arkadaşlar.

İyi çalışmalar.

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Emeğine sağlık öncelikle,

renklerde ben problem göremiyorum bence güzel bir renk kahve dünyasına da uygun fakat tasarım çok fazla sade Cahit Bey'in de dediği gibi doluluk ve boşluklar orantılı değil. Zemine belki şefaf bir hareket katabilirsin.

Teşekkürler.

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çoğu arkadaş renklerde sorun bulmuş.Bence renk tonu çok hoş ve bir hata göremiyorum.Ancak arkadaşların bahsettiği gibi YTL ler iri kaçmış:) bir diğeri de EHL-i Keyf yazısında drop shadow kullanmışsın.Dereceyi biraz daha düşürürsen daha net olacağını umuyorum.Çalışmaları gerçekten iligimi çekmeye başladı :) kolay gelsin

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkürler ama menü basıldı artık diğer çalışmalarda dediklerinizi dikkate alacağım

casanova

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bahtınurun sölediklerine aynen katılıyorum ve şunu ekliyorum iş trigromiyse renkte sınır tanımıycaksın :)

d_e_t_a_y

🌱Yeni Üye🌱
grafikerim diye er meydanına çıkanlar bakın dıyorum ya bikere akıl war mantık war böyle bişey buraya konulurmu bu basıt hatta çok çok basıt bişey sen sınırlarını zorla en iyisini yap we onu koy okmi_?_? cicim bu olmamıs

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
sonuçta basılmış bir iş, burada söylenilenleri dikkate alırsan bundan sonraki çalışmaların daha iyi olur arkadaşım emeğine sağlık diyorum

bywolta

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.bywolta.com
saka bi yana bu basıldıysa komik olmustur sahsen ben müşteri olsam kahve 300 ytl yi gorunce dudaklarım ucuklardı :) 300 ykr olsaydı daha iyi olurdu sanki :)

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
noktaları göremediniz sanırım ?

onurgozay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
keşke birde photo-sanat die bi program çıkarsalar artık.. anca böyle ilerleyebileceğiz...:(

cahit beye katılıyorum...özgünlük.. müşteri başımdaydı iki dakkada yaptım bakın nasıl olmuşş.. bence bu foruma uymadı....üzgünüm