Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

7 Yıl Ajans ve Matbaa Tecrübeli Grafikerim - İstanbul

kernel32

🌱Yeni Üye🌱
7 Yıl Ajans ve Matbaa Tecrübeli Grafikerim

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Merhabalar Ben Samet AÇAN 1987 Tekirdağ doğumluyum ve İstanbulda yaşamaktayım. Yaklaşık 7 yıldır tam zamanlı ve freelance olarak grafikerlik yapıyorum.

Reklam ajansları, orta ve büyük ölçekli üretim yapan matbaalarda grafik tasarımcı/sanat yonetmeni olarak yaklaşık 7 yıldır çalışmaktayım. Kurumsal kimlik çalışmaları, Kutu, katalog ve broşür çalışmaları, promosyon ürünleri tasarımları,inndoor-outdoor reklam çalışmaları gibi birçok alanda çalışmalarım oldu.

Hem kreatif reklam ajansı hemde matbaalarda çalıştığımdan, baskı öncesi tasarım süreçlerini vede baskı ve sonrası süreçlerini rahatlıkla yürütebilecek seviyedeyim.

Çalışma örneklerimi ve özgeçmiş bilgilerimi vereceğiniz adreslere gönderebilirim.
Uzun soluklu ve keyifle çalışabileceğim tam zamanlı bir işyeri arayışındayım.

Anadolu yakasını, ulaşım probleminden dolayı düşünmüyorum.

Kullandığım Programlar Illutrator, Photoshop ve CorelDRAW

saygılar.

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama:

E-posta: sametacan@hotmail.com

Telefon: 0532 165 78 45

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

kernel32

🌱Yeni Üye🌱
Freelancer Olarak Ek İş Aramaktayım - Türkiye Geneli

Freelancer Olarak Ek İş Aramaktayım

Program/Seviye: Illustrator, Photoshop, Freehand, CorelDRAW
Hepsini İleri Derecede Kullanmaktayım.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhabalar.
1987 Tekirdağ doğumluyum ve İstanbulda yaşamaktayım. Yaklaşık 8 yıldır tam zamanlı ve freelance olarak grafikerlik yapıyorum.

Reklam ajansları, orta ve büyük ölçekli üretim yapan matbaalarda grafik tasarımcı/sanat yonetmeni olarak çalıştım. Kurumsal kimlik çalışmaları, Kutu, katalog, dergi ve broşür çalışmaları, promosyon ürünleri tasarımları,inndoor-outdoor reklam çalışmaları gibi birçok alanda çalışmalarım oldu.

Şuanda Çalışmakta Olduğum Etiket Firmasında Letterpress Baskı Teknikleri, Baskı Öncesi ve Baskı Sonrası İş Takibi ve Grafik Departman Müdürlüğü Yapmaktayım.
Hem kreatif reklam ajansı hemde matbaalarda çalıştığımdan, baskı öncesi tasarım süreçlerini rahatlıkla yürütebilecek seviyedeyim.

Kendime ek olarak freelance iş aramaktayım

E-posta: sametacan@hotmail.com

Telefon: 0532 165 78 45