Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yaşam gıda logo çalışmam

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
beğeninize sunuyorum arkadaşlar. herkese iyi çalışmalar:peace1:
yaamil4.png

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzel sade ve hoş bi çalışma ama ben alttaki rengi tutmadım bide ş harfinin arasını açmasan yada kullandıgım şekil zaten ş harfine benziyoya direk ş harfını yukarıya dogru cekip yapsaydın nası olurdu

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mrb.
Turuncu renkle gösterilen insan figürü yapraklar arasında pek anlaşılmıyor. Yaprakları biraz daha küçültebilirsin. Ayrıca yaprakların renkleri gerçekçi sayılmaz.Logodaki ş ve a harflerini neden birleştirdin ki, diğer harflerden farkı ne?

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
bak logo olark süper bi logo olmuş ama bu biraz yoğurt markaları olur ya donane falan ona benzemiş.ama tasarım olarak çok ii eline sağlık

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar değerlendirmeleriniz süper. ama malesef hepsine verecek cevabım var. logo yapılırken sizin yaptığınız eleştirilerin hepsi yapıldı. ilk olarak ş ile a yı birleştirme sebebim ileride oluşacak bir harf kambinasyon vurgusunu ortadan kaldırmaktı(hecelersek bu dediğim anlaşılacaj) ş ile a nın birleşmesinin bir diğer sebebide estetik olarak karakterin özelliğinden dolayı ortaya çıkan doğal bir kalp şekli olması. bir diğer eleştiride yoğurt firmasına benzemiş olması değerlendirmesi. sevinc_s arkadaşım doğru tespitte bulunmuş. bu firma doğunun en büyük süt fabrikasını ve süt mamülleri üretim tesisini kuruyo şuan gizli olmakla birlikte marka logosunuda tasarladım ileri aşamada onuda yayınlayacağım. uzun lafın kısası logo firma yetkilileri tarafından hiç bir değişikliğe uğramadan onaylandı ve şuan basılı evrakları yapılmakta. değerlendirmeleriniz güzeldi arkadaşlar iyi çalışmalar

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
o zaman logon süper olmuş arkadasım eline emeğine sağlık

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
değerlendirmeler için teşekkürler arkadaşlar. eleştirileri göz önünde tutup daha da iyisini çıkaracağımı umuyorum. herkese iyi çalışmalar

Serhat Timar

🌱Yeni Üye🌱
Bence heceleme için endişe duymamalısın bunu böyle okumak isteyen okur zaten sen yaparsan yap. Renk skalası içinse insan figürüde yeşil tonlarda güzel olur ama bence ok yine de eline sağlık

asitetik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
taşıyın mod arkadaşlar konu en başa sabiit kalsın. der gibi bir konu olmuş :D bende a ve ş bir leşimine dair bişeyler yazcaktımki baktım bir açıklama var :D
dedim harbi öyle..önce fikrine sonra zikrine sağlık "grafissmail".. süper bir çalışma olmuş.. renkler ayrıca çok güzel.. tebrikler