Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kitap kapağı çalışması (ödevim için hazırladım)

Tayf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kitapkapakis9.jpg

büyük A haricinde tasarım bana ait...
bu siteden modea için tasarım yapan bir arkadaşa ait A harfi..
ben söyleyeyim de.. :)

yorum ve eleştiri alabilirsem sevinirim...

Benzer konular

thierryhenry

🌱Yeni Üye🌱
gri kısımlarda arkada kullandığın harfler olmasada sadece gri olsalar daha ii gözükür gibime geliyo gerisi için bişey diyemem güzel geldi gözüme.. ;)

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
plus yazısının altındaki grafik yazısı, kırmızı şerit içinde yazılmamalı bence..

tipografi yazısı ortalı biçimde olmamis açıkçası..

Gri alanda kullandığın arka plan yazılarını kullanmak istiyorsan, onları da beyazımsı olmuşlar, farklı bir renk kullanabilirsin. Böylece birbirlerine karışıp göz yormazlar.

Kırmızı ve siyah kullanman çok gerekli mi bilmiyorum, farklı bir iki renk deneyebilirsin..

Başarılar...

GraphiClubeR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arka fondaki karışık yazılar sanırım anlamsız karışık yazılar.onların anlamlı bir kütle olması daha hoş olurdu sanki.bir de o ti pog ra fi hoşuma gitmedi.daha artistik biçimde yazılabilirdi mesela.gerisi güzel beğendim eline sağlık.

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben çok beğendim yanlız o büyük A biraz en olarak hantal kaçmış..Bide diğer tasarım objelerindeki kırmızıdan bağımzısız olabilirdi..Saygılar.

cilererbil

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.cilererbil.com
merhaba,
"birincisi tipografi'de tasarım kalitesi" derken tipografide tasarım kalitesi demeniz lazım, üstten ayırmaya gerek yoktur, özel isim değildir ve anlamına gelirsek de böyle bir cümle anlam olarak da yanlıştır. "tasarımda tipografinin önemi "diyebilirsiniz, ya da "tipografi bilgisi tasarımın kalitesini belirler" gibi birşey de olabilir ama mana olarak sizin yazdığınız hatalı.
Renkleri çok karanlık buldum (konuya göre) ve plus yazısının altındaki şeyler hizalı değil, hakhak yayınları gibi birşey yazıyor, o da o kadar büyük yazmamalı ve yine hizalama yok, plus yazısı büyük A harfiyle çakışmak üzere, yine hizalama yok.
Biraz daha araştırma yapın, örneklerine göz atın veya gerçekten tipografi içerikli yazılar okuyun. Çok kötü değil ama amatör olduğunuzu gösterecek çok fazla hata var. Tasarımın zevkli olup olmaması konusuna gelemiyorum bile bu yüzden. İyi çalışmalar dilerim.