Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sutuna yazı yerleştirme

denizyilmazoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar ölçüsünü belirlediğim bir sütunun içine yazıyı kopyalıyamıyorumbir türlü istediğim ölçülerde olmuyor abuk sabuk yerlere taşıyor forumdaki derslere baktım bulamadım yada göremedim anlatacak yada bana öğrenebileceğim yeri göstereceklere çok teşekkürler bu arada sutunuda text tool ile çiziyorum iyi çalışmalar

ERKUS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yazıyı text alanına sürükleyerek alamazsın......Copy-Paste yaparak Text alanına yerleştirebilirsin.....ya da yazını açtığın text alanında yazmaya başlaman gerek

Ya da...corel de yazdığın yazıya sağ tıklayıp Convert To Paragraph Text yaparak istediğin sütun alanına dönüştürebilirsin

Moderatör tarafında düzenlendi:

denizyilmazoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yazıyı corelde yazmıyorum bi internet sitesinden alıyorum paste special deyip yapıştırıyorum ama text tool ile açtığım sutuna yapıştıramıyorum eğer bu işlemi yapabilirsen sonrada satır aralarını açabilirmiyim her ikisinide izah ederseniz çok sevinirim

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Sitelerden kopyaladığınız yazılar içinde görünmeyen kodlar vardır ve bunlar karakter olrak yer kaplar... bunu düzeltmeden isteğiniz ayarları yapamayabilirsiniz.. Sitedene copy dedikten sonra mutlaka bir "Yeni Metin Belgesi"
txt_icon.gif
açıp içine Yapıştırın daha sonra tekrar buradan copy yapıp corele yapıştırın... Ayrıca Paste special demenize gerek yok.. TXT dosyasında çok büyük boşluklar kalıyorsa önce editleyin..

denizyilmazoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Peki bu kadarını yapabilirim peki yazıyı sığdıracağım sutunu text tool ile çizdim ama birürlü içine yerleşmiyor yerleştirsem bile bu seferde sutun aralıklarıyla oynama yapamıyorum bi zahmet bunada cevap yazabilimisiniz

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Nasıl sığmıyor gibi bi soru sormak zorundayım mutlaka başka bir problem vardır. Dosyayı görmeden yardımcı olama şansımız yok gibi... Dosyayı paylaşırsanız..