Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Panucci Ayakkabı Kutusu...

ermat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Panucci Ayakkabı kutusu tasarımım için yorumlarınızı bekliyorum baskıya geçilmeden düzeltme yapabilirim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
bir kutu tasarımı yapmoşsınız ama ne neresi hiç belli değil nereden katlanacak iç kısmı neresi düz bi dikdörtgeni eşit parcalara bolüp değişik motiflerle süslemişsiniz ve anlamadığım bu kadar drop shadow neden kullandınız bunu kullanmasaydınız belki biraz anlaşılır olabilirdi bence olmamış

Layer_17

🏅Acemi Tasarımcı🏅
s

Walla bende anlamadım baya bi karışmış

sarcoglu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kutunun üst kapağı ters duruyor

tuanj

🏅Acemi Tasarımcı🏅
benim en çok hoşuma giden çiçek desenleri.bana göre güzel ama tam bitmemiş bi çalışma.ama diğer arkadaşlarında dediği gibi nersi üst kapak yan neresi alt kapak o karmaşa içinde kaldım .biraz daha geliştirirseniz daha güzel olacaktır.başarılar...

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
:S ben bunun kutumu yoksa bi broşürmü olduğuna fark edemedim :S kesim ve kırım yerleri nerede ?

aliugur

🌱Yeni Üye🌱
Bence güzel bi çalışma. Arkadaşlar kutu sablonunu bilmedikleri iiçin kafaları karışıyor.:)

mehmetkorum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
EVET NASIL KATLANACI ÇOOK BARİZ Bİ ŞEKİLDE BELLİ ASLINDA ARKADAŞLAR KUTUNUN YABANCISI :d

tooche

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bencede gayet belli iki yan dikdörtgen drop shadowlu yerlerden katlanack diğer iki karede yukarı doğru katlanıcak pilyaj yerleri illede cok belli olmak zorunda değil kafada canlandırılabilir 4 tane üzerine desen gelmeyen kutucukta kutunun içine girecek ayrıca üst kapak ters değil dikdörtgen 4 tarafı bir sonucta ne tarafa basarsanız basın fark etmez diğer türlü çevirir kullanırsınız yani bence basarılı belki drop shadowları sadeleştirsen daha iyi olabilir nacizane fikrim zaten baskıda gölgeler bu kadar çıkmayacaktır basarılar dilerim.

edagkhn

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar
uluslararası ayakkbı ölçülerini nasıl bulabilirm?Yardımcı olabilirmsnz?