Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

freelance fiyatları

samavi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Selam arkadaslar, şu sıra paraya ihtiyacım olduğu için, vede kafamıda yormayacak fakat zahmet isteyen bir işi "ürün yada fotoğraf dekupe" işini. Bu işe zaman ayıramayan arkadaslara ücret karşılığında yapmak istiyorum. Yalnız daha önce hiç freelance calısmalarda bulunmadığım için nasıl bir fiyatta biçceğimi bilmiyorum. Benimle bilgilerinizi paylasırsanız sevinirim çünki meslekte ne fiyat düşürmek istiyorum nede şişirmek. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yapman gereken şey kendi kentinde, fotoğraf stüdyolarına ve çeşitli reklam firmalarına konu ile ilgili danışmak ve ortalama fiyat çıkarmaktır.

100 Adet iş için ayrı, 1.000 için ayrı, 10.000 dekupe için farklı şehirlerde farklı fiyatlar çıkar.

samavi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Cevabınız için teşekkürler bu aklıma gelmemisti... İlden ile farklılık arzediyor fiyat konusu arz talebe göre ve yaşam şartlarına göre.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yapman gereken şey kendi kentinde, fotoğraf stüdyolarına ve çeşitli reklam firmalarına konu ile ilgili danışmak ve ortalama fiyat çıkarmaktır.

100 Adet iş için ayrı, 1.000 için ayrı, 10.000 dekupe için farklı şehirlerde farklı fiyatlar çıkar.

Yerinde bir cevap.