Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tezcalitpoka

🌱Yeni Üye🌱
aslında caps koysamda bısı farkedecıgını sanmıorm ama genede koyuyum,garıp bısı hıcbısı de yapmıorm ve yazdıgım harfler gozkmyo text box da hıcbı hareket yok klavyeden tuslara bastgmda :S

37754955fl7.jpg

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
aslında caps koysamda bısı farkedecıgını sanmıorm ama genede koyuyum,garıp bısı hıcbısı de yapmıorm ve yazdıgım harfler gozkmyo text box da hıcbı hareket yok klavyeden tuslara bastgmda :S

37754955fl7.jpg

üst menüde ''T'' harfi yanındaüçgen var onu tıkla daha sonra bir tane daha menü çıkar orada da üçgen var onu tıkla Reset Tool de...bakalım düzelecek mı...

111os2.jpg

tezcalitpoka

🌱Yeni Üye🌱
reset all tools dedım ve oldu cok tesekkur ettım dostm sagolasın

:iloveyou:

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
adobe.com adresinden download linkinin altından indirebilirsin. Full sürümü içinde ya satın alıcaksın yada korsanlar gibi activator kullanıcaksın ;)

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
photoshop yok bende:(çok istedim ama kimse vermedi.acaba nerden bulabilirim

adobe.com adresinden download linkinin altından indirebilirsin. Full sürümü içinde ya satın alıcaksın yada korsanlar gibi activator kullanıcaksın

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
adobe.com adresinden download linkinin altından indirebilirsin. Full sürümü içinde ya satın alıcaksın yada korsanlar gibi activator kullanıcaksın

03-) Foruma mesaj gönderirken, boş mesaj göndermek, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, "+1, bence de, güzel," gibi belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesaj göndermek, alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki DÜZENT butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

* Yukarıda yazılı olan “Forum Kurallarına” aykırı durumlar hariç, İşveren, İş arayan ve İkinci El pazarı ana başlıklarının altında yayınlanmakta olan ilanlardaki mesaj sahipleri mesajlarının/ilanlarının güncelliğini belirtmek maksadı ile belirli zaman aralıkları (gün içersinde 1 defalık hak) ile güncelleme hakkını sahiptirler.

Forum kuralları tekrar okumakta fayda var

arko

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaslar..
psd dosyalarını photoshopta acmadan gosteren bır program vardı ? pc ye format attım ve adını unuttum bılen varsa yardımcı olursa cok sevınırım sımdıden tskler..iyi çalısmalar

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
photoshopta bir lambanın rengini değiştirdim kırmızı yaptım faka corelde o rengi göremiyorum neden? yardımcı olursanız seninirim

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
photoshopta bir lambanın rengini değiştirdim kırmızı yaptım faka corelde o rengi göremiyorum neden? yardımcı olursanız seninirim

Corel ve Photoshop ayrı programlar... Her ikisi de rakip firmalar. onun için renkler benzemesi gayet normal. ps da çalışarken CMYK modu olsa bile renkler yine de aynı olmazlar...

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
müşteri sarı olan lambanın kırmızı olmasını istiyor yani olmaz dimi müşteriyi ikna etmeliyim yani

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
müşteri sarı olan lambanın kırmızı olmasını istiyor yani olmaz dimi müşteriyi ikna etmeliyim yani

photoshopta sarı olan lambayı kırmızı yapmak için müşterinize olmaz demeyin. Çünkü bu mümkün.

Ayrıca photoshopta kırmızı lambanızın CMYK değerleri ne ise corel de de aynı değerleri verdiğinizde hiçbir problem yaşamazsınız.

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
peki photoshopta resmi cmyk yaptım resmi temizledim vs. color balance yaptım sarıyı kırmızı yaptım burda çıkan rengi corelde uygulayacağım değil mi yanlış anlamadıysam ?
bu yöntem yanlış mı?

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
peki photoshopta resmi cmyk yaptım resmi temizledim vs. color balance yaptım sarıyı kırmızı yaptım burda çıkan rengi corelde uygulayacağım değil mi yanlış anlamadıysam ?
bu yöntem yanlış mı?

Hayır artık yapacağınız işleminiz bitmiştir. Belgenizi .eps veya .tiff kayıt edip corele linkle alacaksınız o kadar. Corelde tekrar kırmızıya müdahale etmenize gerek yok.

Saygılarımla

RYUDORF

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.adobegrafik.com
Photoshopta yaptigin çalışmayı tif olarak kaydet. corele çağır. corel ne gösterirse göstersin baskıda çıkacak olan renk photoshopta gösterilene daha yakındır. ama tif olarak kaydetmeden önce flatten image yap. büyük ihtimalle photoshopta efektlerle kırmızıya döndürmüşsündür. corelde bu efektleri görmemiştir.. saygılar

Vcdmer

🌱Yeni Üye🌱
ps de yazı yazarken yazıyı alt bombe vermek ıstıorum ama olmuo (daha açık olursa yazıya arc efektı verılıo ya ben tam tersını yapmak istiorum )bilen varsa solesın cok makbule gecer

RYUDORF

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.adobegrafik.com
ps de yazı yazarken yazıyı alt bombe vermek ıstıorum ama olmuo (daha açık olursa yazıya arc efektı verılıo ya ben tam tersını yapmak istiorum )bilen varsa solesın cok makbule gecer

arc efekt açıldıığında bend sekmesini eksiye doğru çekersen tam tersi olur zaten

Alleiera

🌱Yeni Üye🌱
burdaki olayın nasıl yapıldını anlayamadım biri anlatırsa çook makbule geçicek.
my.php

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...