Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

"Atlayacaksan atla!."

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Polis ve itfaiye ekipleri önlemlerini almış, giriş çıkışları yasaklamış.. Bazı görevliler çatıda şahsı ikna etmeye çalışıyorlardı..

Çatının tam ucundaydı, gidip gidip, geliyordu adeta..

Aşağıda ise kalabalık toplanmış, belli ki sıkılmışlar beklemekten ve şöyle tezahürat yapıyorlardı: "Atlayacaksan atla!.."

Atlamadı, merak etmeyin..

Ro6Dm.jpg

1GDAK.jpg

3CJed.jpg

hiWBh.jpg

mgyoN.jpg

MTNgp.jpg

ECdfV.jpg

wHkao.jpg

3SRfW.jpg

NXPcg.jpg

Fotograflar skyfox

(Mekân ve şahsın tanınmaması için, bolca blur uygulanmıştır.)

finfik

👑Efsanevi Grafiker👑
para işsizlik meselesi de olabilir :S

cexenes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tutmayın beni cimbomda yenildi zati istediğim hatunlada olamıyorum...

berglakin

♾️Grafik Gurusu♾️
meraklı kitlesinden başka yorum beklenmez ki
- atlıycaksan atla be kardeşim seni mi bekliycez bide ; zaten aşk-ı memnu yu iple cekiyoruz

:(

Son düzenleme:

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Bu çok değerli (!) yorumlarınız için çok teşekkürler..

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Emeğinize sağlık skyfox. Olayı farklı açılardan görüntülemek, sizi epey koşturmuştur diye düşünüyorum. :) Zira bu tarz çekimler zordur bilirim. :) O kalabalık, istediğiniz açıyı alabilme uğraşı (koşturmaca), yakalanması gereken kareleri önceden tahmin edebilme... vs... gibi durumlar...

Güzel kareler yakalamışsınız. Tebrikler.

ECdfV.jpg

Benim de başıma gelmişti staj dönemimde (muhabir olarak staj yapıyordum). Ve gariptir ki etrafta benden başka fotoğraf çeken herhangi bir gazeteci bile yoktu! (olay bittikten sonra gelmişlerdi). Gazetecilerden bahsetmemin nedeni, olayın çok büyük bir kavga olmasıdır. Ki o anlık korkudan ve panikten :) deklanşöre nasıl bastığımı bile hatırlamadığım o kareleri nasıl çektiğime hala hayret ediyorum. Ertesi gün bütün şehir fotoğrafları konuşuyordu. (Ukalalık ya da kendimi övme gibi bir durum olarak algılanmasın lütfen... Zira çektiğim fotoğraflar; Melih Aşık'a 'basın', Fikri Sağlar'a da 'siyaset' ödülünün verildiği bir toplantıda "2003 Yılı Cüneyt Canver Fotoğraf Ödülü"ne layık görülmüştür.)

Tekrar emeğinize, deklanşörünüze sağlık.

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Emeğinize sağlık skyfox. Olayı farklı açılardan görüntülemek, sizi epey koşturmuştur diye düşünüyorum. :) Zira bu tarz çekimler zordur bilirim. :) O kalabalık, istediğiniz açıyı alabilme uğraşı (koşturmaca), yakalanması gereken kareleri önceden tahmin edebilme... vs... gibi durumlar...

Güzel kareler yakalamışsınız. Tebrikler.

..

Benim de başıma gelmişti staj dönemimde (muhabir olarak staj yapıyordum). Ve gariptir ki etrafta benden başka fotoğraf çeken herhangi bir gazeteci bile yoktu! (olay bittikten sonra gelmişlerdi). Gazetecilerden bahsetmemin nedeni, olayın çok büyük bir kavga olmasıdır. Ki o anlık korkudan ve panikten :) deklanşöre nasıl bastığımı bile hatırlamadığım o kareleri nasıl çektiğime hala hayret ediyorum. Ertesi gün bütün şehir fotoğrafları konuşuyordu. (Ukalalık ya da kendimi övme gibi bir durum olarak algılanmasın lütfen... Zira çektiğim fotoğraflar; Melih Aşık'a 'basın', Fikri Sağlar'a da 'siyaset' ödülünün verildiği bir toplantıda "2003 Yılı Cüneyt Canver Fotoğraf Ödülü"ne layık görülmüştür.)

Tekrar emeğinize, deklanşörünüze sağlık.

Yorumunuz için çok teşekkürler.. Amatör olarak çekim yaptığım halde, güvenlik şeridini rahat rahat ihlal etmeme kimsenin bir şey dememesi çok hoşuma gitmişti.. :D

Neden fotograflarınızı görmüyoruz sizin de? :)

SERAP BİRCAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
İnsan hayatı bu kadar hafife alınır mı bu kadar kolaymı can vermek... Canı veren Allah tekrar alacakda o dur...

Ayrıca arkadaşım fotoğraf çekimlerin hoş olmuş tebrik ederim...

Son düzenleme:

redeath333

🏆Pro Tasarımcı🏆
maalesef artık bu cümleyi sık kurar oldum...
ne de olsa Türkiye!!!

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
her ne kadar sanatsal olmasa da gerçeğin kadraja bir nevi sığdırıldığı,değişik bir çalışma olmuş..:)emeğinize sağlık..

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
her ne kadar sanatsal olmasa da gerçeğin kadraja bir nevi sığdırıldığı,değişik bir çalışma olmuş..:)emeğinize sağlık..

Öyle bir iddiam yok. Belirttiğim gibi; tamamen amatörce çekildi ve üzerinde oynandı..

Teşekkür ederim yorumunuz için. :)