Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
her ikiside. bende aralarına girmek için yalakalık yapmıyorum öyle. sıkıcı geçiyor yani..

biraz sabret, öyle hemen olmaz tabii. Böyle bir kaç hafta geçecektir. Sonra zamanla ortak noktalarınız çıktıkça iş için olsun, farklı konular olsun konuşmalarınız artacaktır.

Ben buraya ilk başladığımda sabah günaydın, öğlen yemeğe çıkıyorum akşama da iyi akşamlar diyordum :D

sen işini yapmaya ve hemde ilerletmeye bak ;)

gnrglr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.twitter.com
biraz sabret, öyle hemen olmaz tabii. Böyle bir kaç hafta geçecektir. Sonra zamanla ortak noktalarınız çıktıkça iş için olsun, farklı konular olsun konuşmalarınız artacaktır.

Ben buraya ilk başladığımda sabah günaydın, öğlen yemeğe çıkıyorum akşama da iyi akşamlar diyordum :D

sen işini yapmaya ve hemde ilerletmeye bak ;)

taktiklerini uygulayacağım :) ben yemeğe çıkıyorum gelince devam ederiz :)

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
çarşıdayım ya bütün arkadaşlarımı görüyorum. bende hızlıca yemeğimi bitirip yanlarına gidip takılıyorum :rofl:

oohh ne güzel, çalışma hayatına keyif katıyordur böyle zamanlar. Çalıştıın yerin kıymetini bil vallaha. Ben olsam işe dönmeyi unuturum :D :rofl:

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok zor geliyor zaten dönmek :) ayaklarım geri geri geliyor. kapıya kadar bırakıyorlar sonra gidiyorlar:sadsmile:

yarıaçık cezaevi gibi :D

ya yapma böyle çalışmak güzeldir sen beni dinle ;)
boşver o arkadaşların çalışmıyorlar vsen çalışıyorsun ne güzel ;) kariyer yapıyorsun. :D tabii daha başındasın ama en azından başladın demi ama ;)

gnrglr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.twitter.com
yarıaçık cezaevi gibi :D

ya yapma böyle çalışmak güzeldir sen beni dinle ;)
boşver o arkadaşların çalışmıyorlar vsen çalışıyorsun ne güzel ;) kariyer yapıyorsun. :D tabii daha başındasın ama en azından başladın demi ama ;)

öyle valla :) inşallah alışmaya başlarım buraya..