Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
valla değilim daha iyi bir yer bulursam neden olmasınki burası çok rahat bir yer çokta güzel yeri ama maaş sıkıntım var benim :)

maaş sıkıntısı önemli tabii, çalışıp ücretini alamamak zor olur.
Umarım istediğin gibi bir yer bulursun.

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
inşallah bulurum tabi bulana kadar burdayım :)

heeee o zaman 1 ay sonra bulamazsan bu süreç devam edecek.
Başka bir iş bulup sonra çalıştığın işi bırakma projeni beğendim, eşşeği sağlam kazığa bağlamak diye buna denir sanırsam :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
heeee o zaman 1 ay sonra bulamazsan bu süreç devam edecek.
Başka bir iş bulup sonra çalıştığın işi bırakma projeni beğendim, eşşeği sağlam kazığa bağlamak diye buna denir sanırsam :D

çalıştığım yere ihanet etmek istemezdim ama kendileri istediler bunu :) evet iş bulmadan çıkmam yoksa iş bulamazsam kafayı yerim evde

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalıştığım yere ihanet etmek istemezdim ama kendileri istediler bunu :) evet iş bulmadan çıkmam yoksa iş bulamazsam kafayı yerim evde

İhanet etmek de ne demek, onlar seni ücretsiz çalıştırarak iş gücüne ihanet ediyorlar ama. Haaa bir süre sonra düzelirse ücret durumun o başka. Düzelmez ise sende sonuçta ekmek ve suyla besleniyorsun demi ama :)

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
İhanet etmek de ne demek, onlar seni ücretsiz çalıştırarak iş gücüne ihanet ediyorlar ama. Haaa bir süre sonra düzelirse ücret durumun o başka. Düzelmez ise sende sonuçta ekmek ve suyla besleniyorsun demi ama :)

aynen öyle keşke burdakilerde senin bu düşünceni düşünebilseler.
neyse ya sıkıntı olmasın diye çaktırmadan arıyorum ama yinede hala bulamadım :)

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
aynen öyle keşke burdakilerde senin bu düşünceni düşünebilseler.
neyse ya sıkıntı olmasın diye çaktırmadan arıyorum ama yinede hala bulamadım :)

inşallah bulursun...
Aslında işini değiştirmen değil, burada alıştığın yerde ücretini almanı çok isterim. Alıştığın yer sonuçta :)

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
inşallah bulursun...
Aslında işini değiştirmen değil, burada alıştığın yerde ücretini almanı çok isterim. Alıştığın yer sonuçta :)

evet ama kendileri bilir gerçi çokta fazla olmadı gireli beklesemmi diye düşünüyorum yanlış bir karar vermek istemiyorum belki gideceğim yerde bu kadar iyi olmaya bilir.

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet ama kendileri bilir gerçi çokta fazla olmadı gireli beklesemmi diye düşünüyorum yanlış bir karar vermek istemiyorum belki gideceğim yerde bu kadar iyi olmaya bilir.

Ne kadar oldu başlayalı? Üç aylık bir deneme süreci olmasın?

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
yok her ay düzenli alıyorum ben sadece zam istiyorum okadar :)

heeeeeeeeeee şu meseleeeee :D
bak şimdi, nerede çalıştığını bilemiyorum ama izin kullanımı olarak baktığında sistemli bir firma görünümü veriyor. Bu tarz yerlerde kişiye özel zam zor gerçekleşir genelde maaş zamları ocak ve haziran olarak ikiye bölünmüştür. Maaş artışları o aylarda yapılır.

Sen söyle bakiim bana ne kadar istiyorsun ben hemen zam yapayım :D
3000 (üçbin) yeter mi? :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
heeeeeeeeeee şu meseleeeee :D
bak şimdi, nerede çalıştığını bilemiyorum ama izin kullanımı olarak baktığında sistemli bir firma görünümü veriyor. Bu tarz yerlerde kişiye özel zam zor gerçekleşir genelde maaş zamları ocak ve haziran olarak ikiye bölünmüştür. Maaş artışları o aylarda yapılır.

Sen söyle bakiim bana ne kadar istiyorsun ben hemen zam yapayım :D
3000 (üçbin) yeter mi? :D

oo çok fazla ben sadece 1200 falan ıstıyorum :D o bana yeter hatta 1000 olsa bile idealdır :)