Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Resim kursu

oy5

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba

Bu yıl güzel sanatlara hazırlanmak için bir resim kursu arıyorum.

Pek çok kursun internet sitelerine baktım fakat pek bir şey anlaşılmıyor. Etrafımda hiç böyle bir kursa giden tanıdığım da yok.

Önerebileceğiniz kurslar var mıdır güzel sanatlara hazırlık için.

İstanbulda yaşıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Resim konusunda çok alıştırma yapmış değilim bu sebeple gerçekten kaliteli bir kurs arıyorum.

Benzer konular

oy5

🌱Yeni Üye🌱
Kemal Bey, aslında belediye kursları da aklımda. Geçen yıl İsmek kursuna başlamıştım fakat devam edemedim.

Bu yıl tekrar gidebilirim ama yeterli olup olmayacağı konusunda sıkıntılıyım. Daha birebir eğitime ihtiyacım var sanırım bir yılda önemli bir üniversitenin yetenek sınavlarını geçecek düzeye gelebilir miyim emin değilim zaten, kurs daha iyi olur diye düşündüm bu sebeple. Yanılıyor olabilirim tabi ki :) Danışmak için açtım bu konuyu.

rhinokurt

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ressam Yüksel Özen'in atölyesini tavsiye ederim. Gerekli bilgileri Google'den bulabilirsin.

ThreeBuddha

🏆Pro Tasarımcı🏆
Maltepeye yakınsanız Sasav'ı önerebilirim. Birebir eğitim alma şansınız da olur.

saniye er

🌱Yeni Üye🌱
Er-Art a gitmenizi öneren arkadaşlar var ama ben hiç tavsiye etmiyorum. Belediye kursları da Güzel Sanatlara Hazırlık için yeterli değil. Size Kadıköy Güzel Sanatlar Merkezini, yine Kadıköy'de Don Kişot'u, Kadıköyde Atolye 2B yi öneririm. Çok güzel ve bi o kadar rahat eğitimleri vardır. Google'dan bununla ilgili bilgi alabilirsiniz.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Okulunuzdaki resim dersi öğretmeniniz ile görüşün. Her türlü desteği verecektir.

umitseyhan

🌱Yeni Üye🌱
dershane mantığıyla çalışan bir kurs yerine kişisel bir atölyede ders almak isterseniz 555 294 7767'yi arayabilirsiniz
atölye fener'de (balat) liman emniyet şube müdürlüğüyle fener rum erkek lisesi arasında
arayarak detaylı adres tarifi alıp ziyaret edebilirsiniz

umitsahin

🌱Yeni Üye🌱
Selam,ben güzel sanatlara hazırlık kursu vermekteyim.Telefon:0542 830 66 62
İster ortak atölyede ,ister özel olarak...Ararsanız detaylı bilgi verebilirim,yada pm den...

grafist111

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben marmara grafik öğrencisiyim. arkadaşımda mimarsinan resim bölümünde yüksek lisans yapıyor. ikimiz üsküdarda güzel sanatlara hazırlık resim kursu veriyoruz. detay almak isterseniz yardımcı olurum. telefon 0554 562 12 81

yIldIzE

🌱Yeni Üye🌱
ben cizgievi ni öneririm. gayet memnun kaldım eğitiminden, havasından, hocalarından.
hatta karar veremediğim için bir kaç kez görüşmeye gittim ve Özgül Hoca sabırla yardımcı olmaya çalıştı ve buna rağmen bir kere bile bize gel demedi.

Moderatör tarafında düzenlendi: