Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

84 Yaşında Nine ve Atatürk

Qesta

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
11 yaşında Atatürk ile tanışan bir kızın (şimdi nine) resmini Atatürk ile eşleştireceğim.Böyle bir kompozisyon gerekli.Ama bir türlü kompozisyonu tasarlayamadım.
Fikrinizi rica ediyorum..

Anahtar kelimeler..Eski nine atatürk hayranı-çocukken atatürke hayran olan nine ..

Nine resmi elimde..

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Atatürk resimlerini inceliyerek elindeki teyzeyle aynı açılara yakın bir resim bulabilirsin..

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
11 yasında kız ile atatürkü bir yol manzarasında yan yana koyup üstüne tarihi yas bence...sonra bugunun yılını ve nineyi diger resime göre biraz daha on planda lkoy...yani kuşak konseptini ön plan çıkar derim ben...örnek

n5929281936495766162lk2.jpg

Qesta

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
el_chango

persfektif olarak bende aynı şeyi yakaladım.eski resimlere bakıyordum sitede..o dönemlerde bir çocuk resmi atatürk ile arasında ninenin opacity düşük resmi..olur değilmi..bu yönde daha iyi olur gibi..sağol diyorum..

cem bulut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
önce küçük kızla atatürkü arka arkaya yap. önde küçük kız olsun, sonra yaşlı teyzenin fotoğrafını, o fotoğraftan çıkarmış gibi havasında yap. 3 boyut gibi olsun yani.. bence...

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Cem butul un dedigide mantıklı sizinkide Qesta....Ninein Resmini dediginiz gibi opacitysini düşürerek güzel bir hava katabilrsiniz sizien dediginiz gibi...Son olarak resimlerde kullanacagınız fonu çok iyi secin derim...rahat uyum göstermeleri için birbirlerine...saygılar

Qesta

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür ederim arkadaşlar..dediğiniz yönde birşeyler çıkarttık.olduda..

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
calışmanı paylaşırsan görmnek isterim ;)

Qesta

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çalışamyı öyle yapmıştım ama olmamış dediler..yeni bir tane yaptım..ekliyorum

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Resimlerinizi foruma yüklerken lütfen en alttaki "Direct Link" kısmını kullanın.Küçük önizleme halinde koyunca başka bir siteye bağlanıyor ve bir müddet bekliyoruz.Bu hem sıkıcı hemde zaman kaybı.Ayrıca çalışmalarınızın detaylı incelenmesi açısından dezavantaj.

Qesta

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
haklısın..Bilmiyordum eski forum alışkanlığı..