Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İstiklal Marşı

duf1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
istiklalamar.jpg

Benzer konular

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Bayraklar gerçek dışı olmuş. Aynı zamanda 2si de rüzgardan dalgalanır gibi ama birini etkileyen rüzgar batıdan, diğerinin sanki doğudan. :) Yani coğrafik özellikleri bildiklerimize çok aykırı bir ortamdaymışlar gibi.

Arkafon çok karanlık. Kırmızı-siyah uyumunu her zaman severim fakat bu sefer göze çok batmış. Yani başka bir gradient olsa daha iyi olabilir. Ya da o efekt alanı arttırılabilir. Nasıl durur hayal edemiyorum. Denemek lazım.

1. ve 6. kıya aynı hizada değil. Sanırım farketmediniz. Bilerek yapmamışsınızdır diye düşünüyorum.

Son olarak da "Atam izindeyiz" yazısının başındaki ünlemleri kaldırın bence. Yani dilbilgimize de aykırı davranmayalım. Tabii siz illa da kalsın; hoşuma gidiyor böyle derseniz sizin takdiriniz. :)

İyi çalışmalar diliyorum.

duf1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
öncelikle yorumunuz için teşekkürler biz tarihte çoğu savaşı imkansız denmesine karşı yenmişizdir ve bunu siyah olarka düşündüm bu zaferler şehitlerimizin kanı sayesinde olmuştur diye ortadaki kırmızılığı simge ettim 1. ve 6. mısların hizasını siz diyince gördüm bayrakların yönününde fark ettim ama bu hoşuma gittiği için böyle yaptım !!!Atam izindeyiz!!! yazısı Atam dan önceki ünlemler yanlış ama böyle hoşuma gittiği için böyle yaptım

Son düzenleme:

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
öncelikle bu dolgun yorumlarınız için teşekkürler :) arka fonun siyah olmasını ben seçtim çünkü savaşlarımızın çoğu imkansızı başarmıştır yani karanlıktan çıkmıştır ve şehitlerimizin kanıyla süslenmiştir ve savaş kazanılmıştır anlamında hiza konusnda haklısınız fark edemedim işte bayrak gerçek dışı gözüktüğünü farkındayım ancak daha iyisini yapamadım bayrakların yönünü bende fark ettim ama böyle hoşuma gitti !!!Atam izindeyiz!!! yazsına gelince başa ünlem koymak hoşuma gitti biliyorum yazım kurallarında değil ama hoşuma gittiği için yaptım

Hehe. :) Pekala. Deneme çalışması olduğu için çok kasılmaya gerek yok sanıyorum. :) Fotoğraf kullanmayı denerseniz çok güzel bir çalışma olabilir.

Yorum yapmanın lafı mı olur? Rica ederim. :smile:

duf1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hehe. :) Pekala. Deneme çalışması olduğu için çok kasılmaya gerek yok sanıyorum. :) Fotoğraf kullanmayı denerseniz çok güzel bir çalışma olabilir.

Yorum yapmanın lafı mı olur? Rica ederim. :smile:

ben sürekli fotoğraf kullanıyordum ama artık kendi çizilerimin olmasını istedim o yüzden öyle yaptım ben bu çalışmayı 15 dk yaptım bayarkların renk ayarları ile biraz daha oynasaydım belki daha güzel olabilirdi

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Anladım. Soldaki bayrağın ay*yıldızı beyaz olmamış. :) Elinize sağlık. Bir sonraki çalışmanız daha güzel olur umarım. Bayraklarla ilgili püf noktaları araştırın. Bence ikisine yanlış açıkları vermektense aynı yönde yanyana koyabilirsiniz. En azından mantıklı bir yön olur 2sinde. :) Çelişkili olmaz.

duf1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Anladım. Soldaki bayrağın ay*yıldızı beyaz olmamış. :) Elinize sağlık. Bir sonraki çalışmanız daha güzel olur umarım. Bayraklarla ilgili püf noktaları araştırın. Bence ikisine yanlış açıkları vermektense aynı yönde yanyana koyabilirsiniz. En azından mantıklı bir yön olur 2sinde. :) Çelişkili olmaz.

aslında bayrak daha netti ama duruma uygun olsun diye opacitiyi 75 e indirdim drop shadow,inner shadow,bevel and emboss,satin kullandım ve bayrakı çiftledim ikisinin opacitiysini 75 e indirdim ve birde warp ile şeklini dalgalanma hissi verdim yaptıklarım sadece bunlar :D

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
:D İyi çalışmışsınız. Daha güzellerini görmek dileğiyle. Kolay gelsin. :)