Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dermalogica - Dergi reklam tasarımı...

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Dergi için yaptığım bir reklam tasarım çalışması. Yorumlarınıza...

]​

finfik

👑Efsanevi Grafiker👑
vayy... güzel olmuş musti... eline sağlık.. :dance:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
güzel bir tasarım olmuş kardeşim eline sağlık

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
Altaki ve üsteki siyah bant yerine daha canlı bir bant yapmanızı tavsiye ederim.'' Cidinizin degiştigini hissediniğiniz an '' sloganı ve ürünün işlevi iç karartmaz.Siyah renk pek tercih edilmez bakım kozmetik vb.... ürünlerinde.

Emeginize sağlık.
Başarılar diliyorum...

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
sloganın 2ye bölünme espirisini sadece anlayamadım
ne cümlenin bütününe ne de tasarıma gitmemiş bu
haricinde beğendim. üsttede dendiği gibi siyah dışında olabilirdi ama yinede şık bir çalışma
emeğinize sağlık :)

svbnak

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel bir çalışma

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Altaki ve üsteki siyah bant yerine daha canlı bir bant yapmanızı tavsiye ederim.'' Cidinizin degiştigini hissediniğiniz an '' sloganı ve ürünün işlevi iç karartmaz.Siyah renk pek tercih edilmez bakım kozmetik vb.... ürünlerinde.

Emeginize sağlık.
Başarılar diliyorum...

Sizin de yüreğinize sağlık, yorumunuz için teşekkürler Miray GÜÇLÜ.
Siyah rengin bu tarz çalışmalarda tercih edilmediği yönündeki görüşünüz çok dorğu. Tasarımın ilk hali gradient uygulanmış açık mavi tonuydu. Ancak reklamın denk geldiği sayfa yanında kullanılan renklerin de aynı (tonda) olması sebebiyle bu renk olarak değiştirildi. Söylediğiniz kesinlikle doğru. ;) Yorum için tekrar teşekkürler.

sloganın 2ye bölünme espirisini sadece anlayamadım
ne cümlenin bütününe ne de tasarıma gitmemiş bu
haricinde beğendim. üsttede dendiği gibi siyah dışında olabilirdi ama yinede şık bir çalışma
emeğinize sağlık :)

Slogan, müşterinin isteğidir. (Ben de anlam veremediğimi belirttiğim halde) Bu şekilde yayımlanmıştır. Sizin de yüreğinize sağlık, yorum için teşekkür ediyorum. :)

güzel bir çalışma

Beğendiğinize sevindim. :) Yorum için teşekkür ediyorum.

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
yok yok ben slogandaki içeriği kastetmedim neden bu şekilde ikiye böldünüz onu anlayamadım
sanki düz yazılsa daha iyi olurdu gibime geldi. onu kastetmiştim. genel olarak çalışmalarınız güzel. başarılar dilerim :)

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
yok yok ben slogandaki içeriği kastetmedim neden bu şekilde ikiye böldünüz onu anlayamadım
sanki düz yazılsa daha iyi olurdu gibime geldi. onu kastetmiştim. genel olarak çalışmalarınız güzel. başarılar dilerim :)

Hımmm! :) Biraz değişik olsun istemiştim, hep düz yazı, hep düzyazı. :giggle: Bir de sanıyorum o anki ruh halimin etkisi var böyle bir şeyin ortaya çıkmasında. :giggle: Zira, şu anda bakınca ben de çözemedim neden böyle bir şey yaptığımı. :emo1: :rofl: :party:
Tekrar teşekkürler yorumunuz için. :)

Yorumunuz için teşekkür ederim evrem03. :) Beğendiğinize sevindim. O sizin güzelliğiniz. :angel: :rofl: :emo1: :party: