Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Organic Natural Colors Sac Boyası - Dergi reklam tasarımı...

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Bir dergi için hazırladığım reklam tasarım çalışması. Yorumlarınıza...

Benzer konular

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
genel olarak güzel olmuş kardeşim sadece sağ taraftaki (galiba boya kutuları) resimler olmayabilirdi bir de sloganı daha ince bir fontla yazabilirsin (varsa elinde zapfino)
bunun gibi:

evrem03

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence yandaki yeşil kısmı değiştirsen daha hoş olur :) mesela daireler halinde hazırlarsan daha hoş olabilir. :) sayfanın geneliyle yeşiller çok zıtlaşıyor bir de.

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Bu yapıcı yorumların için çok teşekkür ederim Martin. :angel:
Boya kutuları konusunda kim ne derse sonuna kadar haklı. Çünkü sonradan eklendi onlar. Ve o kutular yüzünden tasarımı baştan hazırlamak zorunda kaldığım için açıkçası fazla özenmemiştim. :giggle: Font konusunda da haklısın. :rofl: Dediğim gibi tasarımı baştan hazırlamak zorunda kalınca; bazen böyle "sallamalar" yaşanabiliyor. :giggle: Tekrar teşekkür ederim güzel yorumların için. :) Ve :artipuan: diyorum. :party:

bence yandaki yeşil kısmı değiştirsen daha hoş olur :) mesela daireler halinde hazırlarsan daha hoş olabilir. :) sayfanın geneliyle yeşiller çok zıtlaşıyor bir de.

Önerilerin tarafımca dikkate alınmıştır evrem03. :wink: Tavsiyelerin ve yorumun için teşekkürler. :angel:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu yapıcı yorumların için çok teşekkür ederim Martin. :angel:
Boya kutuları konusunda kim ne derse sonuna kadar haklı. Çünkü sonradan eklendi onlar. Ve o kutular yüzünden tasarımı baştan hazırlamak zorunda kaldığım için açıkçası fazla özenmemiştim. :giggle: Font konusunda da haklısın. :rofl: Dediğim gibi tasarımı baştan hazırlamak zorunda kalınca; bazen böyle "sallamalar" yaşanabiliyor. :giggle: Tekrar teşekkür ederim güzel yorumların için. :) Ve :artipuan: diyorum. :party:

rica ederim dostum çok iyi anladım seni bende bazen senin gibi yapıyorum kızınca hele bi de müşteri güzel bi tasarım üstüne abuk sabuk şeyler isteyince oradan kalkıp gel sen otur diyesim geliyor :D:D (ama bazen de işime ihanet ettiğimi düşünüyorum)

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
hele bi de müşteri güzel bi tasarım üstüne abuk sabuk şeyler isteyince oradan kalkıp gel sen otur diyesim geliyor :D:D

Ben bir keresinde demiştim öyle. :S Müşteri de dedi ki:
"Tamam siz nasıl uygun görüyorsanız öyle yapın?!!!?..." :rofl::rofl::rofl:

(ama bazen de işime ihanet ettiğimi düşünüyorum)

Kesinlikle katılıyorum. :surprised: :):):)