Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Şehir Işıkları Reklam - Dergi reklam tasarımı...

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Teşekkür ederim beğeniniz için. Çalışma, Photoshop'ta yapılmıştır.

ozknyrk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
biraz fazla sade gibi....

karakura12

🌟Usta Tasarımcı🌟
Şehir ışıkları deyince bence pencerelerdeki ışığı daha çok arttırmalısın.

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Şehir ışıkları deyince bence pencerelerdeki ışığı daha çok arttırmalısın.

Haklısınız sanırım. Bahsettiğiniz üzere değişiklik yapılması, etki bakımından daha uygun olabilirmiş. Ama çalışma basılmıştır.

Önerinizi, yapacağım diğer çalışmalarda dikkate alacağım. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim karakura12.

mubatu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
manüpülasyon olmamış daha soft yapılabilseydin daha hoş olurdu geçişleri birden kestirme.
başarılar...

Ahmet Gezer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ahmetgezer.net
Basılmış bir çalışma olduğu için çok detaya girmicem manipülasyon kısmınıda geçiyorum zaten çalışmada öyle birşey yok o arakdaki siyahlık gökyüzünün devamı olabilirmiş eğer ben yapıyor olsaydım " Şehirin ışıkları logosunun" üstünde yıldızlardan oluşan bir öbek halinde yazılım yapılabilirdim manipüle edilebilirdi ve çeşitlendiririrdi farklı zıtlıklar olabilirdi diye düşünüyorum elinize sağlık üstünde daha fazla çalışmalıymış bence. =)

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Basılmış bir çalışma olduğu için çok detaya girmicem manipülasyon kısmınıda geçiyorum zaten çalışmada öyle birşey yok o arakdaki siyahlık gökyüzünün devamı olabilirmiş eğer ben yapıyor olsaydım " Şehirin ışıkları logosunun" üstünde yıldızlardan oluşan bir öbek halinde yazılım yapılabilirdim manipüle edilebilirdi ve çeşitlendiririrdi farklı zıtlıklar olabilirdi diye düşünüyorum elinize sağlık üstünde daha fazla çalışmalıymış bence. =)

Evet, haklısınız. :giggle: Önerileriniz tarafımca dikkate alınacaktır. :angel: Yorumunuz için teşekkürler.

Cleric

🌱Yeni Üye🌱
"İ" LER ışık verse aydınlatıyormuş gibi

birde şehir resmindeki pek fazla ışık yok ?