Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
aranan öğe bulunmuştur :D

geldim geldim şekerim ben :D buralardayım ama görünüp kaybolma durumundayım hala bir türlü su yüzeyine çıkamadım :D

geç ulaştı tatlım hatlarda problem varmış problem yapanı dövdüm geldim :D

Vaaayyy.
Sucum gelmiş yahu! ama kaçırmışım gene yaaa :crying::rofl:
Aferin şekerim sorun çıkaranın sık topuğuna, şurda iki allah muhabbeti edemiyoruz ne zamandır. :D:D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
aranan öğe bulunmuştur :D

geldim geldim şekerim ben :D buralardayım ama görünüp kaybolma durumundayım hala bir türlü su yüzeyine çıkamadım :D

geç ulaştı tatlım hatlarda problem varmış problem yapanı dövdüm geldim :D

Haha :D:D gördüğüme duyduğuma nede okuduğuma inanıyorum şuan :) ancak yanaklarını sıkarsam anlarım şekerim :D Gel bakim yanıma :kiss1::kiss1:

Nerelerdesin fıstık?

Vaaayyy.
Aferin şekerim sorun çıkaranın sık topuğuna, şurda iki allah muhabbeti edemiyoruz ne zamandır. :D:D

Hahaha :D:D yine yakaladım, hepte ağıma sen düşüyosun be güzelim :D:D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Haha :D:D gördüğüme duyduğuma nede okuduğuma inanıyorum şuan :) ancak yanaklarını sıkarsam anlarım şekerim :D Gel bakim yanıma :kiss1::kiss1:

Nerelerdesin fıstık?

Hahaha :D:D yine yakaladım, hepte ağıma sen düşüyosun be güzelim :D:D

Ne yapalım daha çaylağız şekerim hep düşürüyorsun beni ağına :rofl:
Dimi yaa Su gelmiş bende inanamadım ama gene su gibi akıp gitti :D:D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑

Kıyamam :kiss1:
İki seveyim bırakıcam zati :D:D

Sorma rüzgar gibi geçti bizim su :) roman gibi kız vesselam :)

Sen nasılsın fıstık, tatil başladı karnen nerde hani görmedim, kurdelan var mı şekerim :D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Kıyamam :kiss1:
İki seveyim bırakıcam zati :D:D

Sorma rüzgar gibi geçti bizim su :) roman gibi kız vesselam :)

Sen nasılsın fıstık, tatil başladı karnen nerde hani görmedim, kurdelan var mı şekerim :D

Ben severken öldürücem ama yakalayamadık ki. :rofl:

İyidir valla ne olsun kendimi gezdiriyorum, okul başlayınca fırsat olmuyor :D sende neler var neler yok ? :smile:
Ne diyosuuuunnn benimki nazar boncuklu kurdele hemidee yaaa :rofl::rofl:
En son kurdeleli karne anasınıfında almıştım kız çok hoşuma gitmişti anılarım canlandı bak :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑

İyidir valla ne olsun kendimi gezdiriyorum, okul başlayınca fırsat olmuyor :D sende neler var neler yok ? :smile:
En son kurdeleli karne anasınıfında almıştım kız çok hoşuma gitmişti anılarım canlandı bak :D

Haha :D o da güzel :)

Yavrucum kendini gezdirirken sıkı giydirmeyi unutma malum havalar kar kış kıyamet :D birde karnını doyurmayı unutma malum tazecik beyinler yeni yetişiyor :D sora her istediğini alma yok'u bilsin malum şimdikiler çok arsız :D Gezdir gördür, öğret şekerim :D:D
Haa! adım atarsan şayet bekliyorum elimi öpmeye :D:D:D

Aferin sana kuzum, yakışır :D
Bizim zamanımızda kindergarten vardı o da teeeee şeydeydi sen söyle uzakta :D :D Pek bilmem anlayacağın o duyguyu :D:D:D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Haha :D o da güzel :)

Yavrucum kendini gezdirirken sıkı giydirmeyi unutma malum havalar kar kış kıyamet :D birde karnını doyurmayı unutma malum tazecik beyinler yeni yetişiyor :D sora her istediğini alma yok'u bilsin malum şimdikiler çok arsız :D Gezdir gördür, öğret şekerim :D:D
Haa! adım atarsan şayet bekliyorum elimi öpmeye :D:D:D

Aferin sana kuzum, yakışır :D
Bizim zamanımızda kindergarten vardı o da teeeee şeydeydi sen söyle uzakta :D :D Pek bilmem anlayacağın o duyguyu :D:D:D

Biraz söz dinlemiyor tabi yeni jenarasyon böyle oluyor şekerim, hep kafasının dikine tohumları bozuk bunların anacım :D
Aldım ama ben mesajları vızıldadı antenlerim merak etme :rofl::rofl:

Kız kindergarten ne demek :anlamadim::anlamadim:
Yaşıma ver cahillik işte ne yapiciksinn :D
Yohsaam karne alana kinder sütlü çikileta falan mı veriyorlardı :anlamadim:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Biraz söz dinlemiyor tabi yeni jenarasyon böyle oluyor şekerim, hep kafasının dikine tohumları bozuk bunların anacım :D
Aldım ama ben mesajları vızıldadı antenlerim merak etme :rofl::rofl:

Kız kindergarten ne demek :anlamadim::anlamadim:
Yaşıma ver cahillik işte ne yapiciksinn :D
Yohsaam karne alana kinder sütlü çikileta falan mı veriyorlardı :anlamadim:

Valla o jenarasyon elime bi düşse iyi çekeceği var ama biraz daha vakti var sanıyorum :D
Hadi yırttın sen şekerim :kiss1:
Alıcılar açıksa, sinyaller netse problem yok yavrucum :D

Yerim ben seni cimcime :D
Yurt dışında ana okullarına öyle derler, biliyosundur da unutmuşsundur şekerim :D:D

Hahaha paskalya da yumurta şeklinde çikolata verirlerdi yaklaştın :D:D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Valla o jenarasyon elime bi düşse iyi çekeceği var ama biraz daha vakti var sanıyorum :D
Hadi yırttın sen şekerim :kiss1:
Alıcılar açıksa, sinyaller netse problem yok yavrucum :D

Yerim ben seni cimcime :D
Yurt dışında ana okullarına öyle derler, biliyosundur da unutmuşsundur şekerim :D:D

Hahaha paskalya da yumurta şeklinde çikolata verirlerdi :D:D

Bu sefer yırttık ama bir dahakine beyaz ışık yokmuş gibi göründü bana :rofl::rofl:
Alıcılar iyi durumda şekerim kapsama alanın içindeyim :D

Evet evet hatırladımm.. :cool: demeyi çok istesemdeee vallaha bilmiyordum kız :D:D
Bize de barbiy bebe verirlerdi okul sonlarında :D:D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu sefer yırttık ama bir dahakine beyaz ışık yokmuş gibi göründü bana :rofl::rofl:
Alıcılar iyi durumda şekerim kapsama alanın içindeyim :D

Evet evet hatırladımm.. :cool: demeyi çok istesemdeee vallaha bilmiyordum kız :D:D
Bize de barbiy bebe verirlerdi okul sonlarında :D:D

Yavrucum sana bütün ışıklarım yeşil merak etme :wink::kiss1::kiss1:
Hahaha :D çok şekersin tamam olsun, bazı şeyleri hatırlamamakta fayda var :D gerçi bunda ne gibi bir fayda olur bilemiyorum ama neyse artık :D:D:D

E şekerim çocuk gönlünü yapmak çok kolay çikolata yada bebek :D:D

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Vaaayyy.

evet evet ama geldim yaklaşık her gün buralardayım sanırsam, öyle olmalı, olacak galiba :D

Nerelerdesin fıstık?

hep okul hep okul uzaklaşmama neden oluyor buralardan :D

ben öyle su gibi akıp gidiyorum adımı taşıyorum sanırım :D ama çabuk geliyorum :D

:D bizim notlar yıldızlıydı daha bir hafta önce (ciddiyim) :D sonradan rakama döndüler baktılar olmuyor baş edemiyoruz bu öğrencilerle dediler :D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Yavrucum sana bütün ışıklarım yeşil merak etme :wink::kiss1::kiss1:
Hahaha :D çok şekersin tamam olsun, bazı şeyleri hatırlamamakta fayda var :D gerçi bunda ne gibi bir fayda olur bilemiyorum ama neyse artık :D:D:D

E şekerim çocuk gönlünü yapmak çok kolay çikolata yada bebek :D:D

Yak bana ışıklarını geliyorum :kiss1::rofl::rofl:

Neden öyle diyorsun belkide kindergarten benim hayatımın dönüm noktası olacak ve bunları hatırlayıp zengin gülüşü yapıciiim :D:D

evet evet ama geldim yaklaşık her gün buralardayım sanırsam, öyle olmalı, olacak galiba :D

hep okul hep okul uzaklaşmama neden oluyor buralardan :D

ben öyle su gibi akıp gidiyorum adımı taşıyorum sanırım :D ama çabuk geliyorum :D

:D bizim notlar yıldızlıydı daha bir hafta önce (ciddiyim) :D sonradan rakama döndüler baktılar olmuyor baş edemiyoruz bu öğrencilerle dediler :D

Bakkk yaa!! Bizi hep böyle geldimde gelmişim galibada acabadaa deyip deyip kandırıyorsun sonrada gidiyorsun hak mı bu allahtan reva mı bize haaa sorarım sana ey müslüman :rofl::rofl:

O nasıl şeymiş kız bize hiç yıldız kondurmadılar kuru kuruya girip bakıyoruz internetten :D:D:D

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bakkk yaa!! Bizi hep böyle geldimde gelmişim galibada acabadaa deyip deyip kandırıyorsun sonrada gidiyorsun hak mı bu allahtan reva mı bize haaa sorarım sana ey müslüman :rofl::rofl:

O nasıl şeymiş kız bize hiç yıldız kondurmadılar kuru kuruya girip bakıyoruz internetten :D:D:D

yok yok geldim sanırsam, galiba bu sefer :D
yok tatlım bizde internetten bakıyordukta hocalarımız sınav belgelerini gerekli yerlere ulaştırdıklarında rakama dönüyor da o süreçte bizim notlar üç yıldız görünüyor :D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
yok yok geldim sanırsam, galiba bu sefer :D
yok tatlım bizde internetten bakıyordukta hocalarımız sınav belgelerini gerekli yerlere ulaştırdıklarında rakama dönüyor da o süreçte bizim notlar üç yıldız görünüyor :D

Göriciiizzz bakalım kuzum :cool:

Heeaa anladım şimdi :D
Yoksa o yıldızlar kırdıkları notların bir alıştırma süreci miydiiii şekerim ? :D:D

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Göriciiizzz bakalım kuzum :cool:

Heeaa anladım şimdi :D
Yoksa o yıldızlar kırdıkları notların bir alıştırma süreci miydiiii şekerim ? :D:D

evet sanırım siz bunlarla bir idare edin biz notları bir halledelim sizlere döneriz süreci :D

sen ne yaptın nasıl geçti okul sürecin :)

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
evet sanırım siz bunlarla bir idare edin biz notları bir halledelim sizlere döneriz süreci :D

sen ne yaptın nasıl geçti okul sürecin :)

Bencede bi bit yeniği var bu işin içinde kıllandım ben :rofl::rofl:

Nasıl geçsin be canım en iyi sen anlarsın benim halimden :D Sabahlara kadar çalış çalış çalış ölü gibi okula git eve gel gene çalış çalış çalış :D:D
Böyle yani gayet eğlenceli geçti ilk dönem :rofl::rofl:

Canııımmm benim çıkmam gerekiyor.Umarım tekrar görüşürüz su gibi git su gibi gel hadi bakayım.Öpüldün :D:D

Son düzenleme:

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bencede bi bit yeniği var bu işin içinde kıllandım ben :rofl::rofl:

Nasıl geçsin be canım en iyi sen anlarsın benim halimden :D Sabahlara kadar çalış çalış çalış ölü gibi okula git eve gel gene çalış çalış çalış :D:D
Böyle yani gayet eğlenceli geçti ilk dönem :rofl::rofl:

evet en iyi ben anlarım :sadsmile:
aynen çalış çalış ama ben hala çalışıyorum malesef okul bitti ben de çalışma hırsı halaa bitmedi :D
aman okulun eğlencesini çıkartın yoksa 4 sene geç-mi-yooor :D

tamam tatlım iyi bak kendine ben buralardayım daha kaçmadım merak etme :D