Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hoşgeldin fıstık :wink:
Sende yoksun nerelerdesin bakim :)

hoşbulduk tatlım :smile:
okullar açıldı ya o yüzden malesef arada sırada gireyim alışılsın sonra da tek tük girerim daha sonra uzun bir ara olmam sonra ceza yemim Nilgün, Yeliz ve Martin den :rofl: şekilden şekile sokuyorlar beni :rofl:
nasılsınız ? :smile:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Burdayım nilcim :wink:
Yoktun bugün, okula mı gittin, dersler mi başladı, hocalarla mı kaynaştınız ne oldu bi anlat :D

Yoktum şekerim okula gitmedim, dersler başlamadı, hocalarlada henüz kaynaşamadım :D ben hala dünyevi işleri peşinde koşmaktayım şu sıra :rofl:
Sen nasılsın bakiiimm özledim :kiss1:

ben de geldiim ben de geldim ben de geldiiiiiimmmm :rofl: :rofl:

Kaosunun içerisinide benide sürükledin hain domdom :rofl: Bak bende uğrayamıyorum ama senin okulun açılmış, ders yapıyor musunuz kız :rofl:

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kaosunun içerisinide benide sürükledin hain domdom :rofl: Bak bende uğrayamıyorum ama senin okulun açılmış, ders yapıyor musunuz kız :rofl:

hehey :rofl: en azından bir kişiyi kendi tarafıma çektiim :rofl: oda güzel oda güzel :rofl: oy açıldı tabi bugün mesela ufaktan ders işledik yarında var dersimiz işleyeceğiz büyük ihtimalle bizim hocalar aceleci yaw ne yapalım :rofl: :rofl: haftaya tamamen başlıyor zaten oy oyy :rofl:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
hehey :rofl: en azından bir kişiyi kendi tarafıma çektiim :rofl: oda güzel oda güzel :rofl: oy açıldı tabi bugün mesela ufaktan ders işledik yarında var dersimiz işleyeceğiz büyük ihtimalle bizim hocalar aceleci yaw ne yapalım :rofl: :rofl: haftaya tamamen başlıyor zaten oy oyy :rofl:

Beni bu propagandalarınla yıldıramiciksiinn :rofl: (propaganda değilde başka birşeydi sanki o ama hatırlayamadım mı acaba :D )
Oo sizinkiler seriymiş canım bizim haftaya açılıyor bir haftada kaynaşma süresi olur haydeee şıngırı mıngırııı :dance1::dance1::rofl:

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Beni bu propagandalarınla yıldıramiciksiinn :rofl: (propaganda değilde başka birşeydi sanki o ama hatırlayamadım mı acaba :D )
Oo sizinkiler seriymiş canım bizim haftaya açılıyor bir haftada kaynaşma süresi olur haydeee şıngırı mıngırııı :dance1::dance1::rofl:

:rofl: iyimiş biz son sınıf olunca direkt başlatıyorlar malesef kaynaşma süresini es geçiyorlar yeter artık daha ne kaynaşacağız gidinde kurtulalım modundalar yani :rofl: :rofl:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
:rofl: iyimiş biz son sınıf olunca direkt başlatıyorlar malesef kaynaşma süresini es geçiyorlar yeter artık daha ne kaynaşacağız gidinde kurtulalım modundalar yani :rofl: :rofl:

A ben 2 ye henüz geçtim kız sen son sınıfta mıydın? :rofl: Bizde görebilecek miyiz acaba o günleri ah ahh :rofl:

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
A ben 2 ye henüz geçtim kız sen son sınıfta mıydın? :rofl: Bizde görebilecek miyiz acaba o günleri ah ahh :rofl:

he yaw son sınıf olduk görürsünüz görürsünüz :rofl:
ama çok çok çok hızlı geçiyor haberiniz olsun bol bol vakit geçir okulda sonra özleme :crying:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
he yaw son sınıf olduk görürsünüz görürsünüz :rofl:
ama çok çok çok hızlı geçiyor haberiniz olsun bol bol vakit geçir okulda sonra özleme :crying:

Peki abla :rofl:
Valla ben pek bişeycik anlamadım ki daha gözümü açtım kapadım bir yıl bitti :surprised:

Rabiaacıımmm şekerim nerelere gittin oysa ki özlediğimide belirtmiş idim :crying:

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Peki abla :rofl:
Valla ben pek bişeycik anlamadım ki daha gözümü açtım kapadım bir yıl bitti :surprised:

ablada olduk :rofl:

aynen dördüncü sınıfa geldiğiniz zamanda ne çabuk geçti daha dün sınava giriyorduk dersiniz :rofl:

nasıl geçiyor tatilin son günleri peki büyük ihtimalle yoğundur son hafta ya :smile:

evet Rabia kayboldu sanırım işi çıktı :)

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
ablada olduk :rofl:

aynen dördüncü sınıfa geldiğiniz zamanda ne çabuk geçti daha dün sınava giriyorduk dersiniz :rofl:

nasıl geçiyor tatilin son günleri peki büyük ihtimalle yoğundur son hafta ya :smile:

evet Rabia kayboldu sanırım işi çıktı :)

Gene küçük olan benim neden beeen nedeeen :crying: :rofl:

Doğru söylüyorsun insana yaşarken çok yavaş geliyorda geriye dönüp baktığında hiç öyle olmadığını görüyorsun :)

Vallahaa tatilden hiçbirşey anlamadım desem yeri var :rofl: Ama şu bir hafta koşuşturmalı geçiyor tabii ertelenmiş işleri toplayınca bir orduya yetiyor :D

Evet şekerim işleri çıktı sanırım yoksa bizi bırakmaz :( :)

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Gene küçük olan benim neden beeen nedeeen :crying: :rofl:

Doğru söylüyorsun insana yaşarken çok yavaş geliyorda geriye dönüp baktığında hiç öyle olmadığını görüyorsun :)

Vallahaa tatilden hiçbirşey anlamadım desem yeri var :rofl: Ama şu bir hafta koşuşturmalı geçiyor tabii ertelenmiş işleri toplayınca bir orduya yetiyor :D

Evet şekerim işleri çıktı sanırım yoksa bizi bırakmaz :( :)

işte son hafta o yüzden ben de kayboldum :rofl:
biriktiği için herşey :smile:
gerçi yine pek farkı yok ama akşamları bir göz atıyorum sadece :smile:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
işte son hafta o yüzden ben de kayboldum :rofl:
biriktiği için herşey :smile:
gerçi yine pek farkı yok ama akşamları bir göz atıyorum sadece :smile:

Bak bak kılıfıda hazırladı hemencikk :rofl: Ama ben bunu yermiyim? Yemeeeeemmm :devil: :rofl:
Bende bugün bir değişiklik yapıp gece göz atayım dedim ama pencereden gelen yağmur kokusu ve sesine karşı koyamayıp düşeceğim birazdan sanırım bilgisayara :rofl:

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bak bak kılıfıda hazırladı hemencikk :rofl: Ama ben bunu yermiyim? Yemeeeeemmm :devil: :rofl:
Bende bugün bir değişiklik yapıp gece göz atayım dedim ama pencereden gelen yağmur kokusu ve sesine karşı koyamayıp düşeceğim birazdan sanırım bilgisayara :rofl:

yok kılıf değil o gerçek geerrçeekk :rofl:
ov burayada birazcık ama bak birazcık dedim yağmur gönder de bende o çim kokusunu alayım :smile:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Samsunun nesi meşhurdur? Sende bana onu gönder :rofl:

pidesi ve simiti :rofl: :rofl:

1RKEl.jpg

4RTli.jpg

gönderdimm :rofl: