Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kutlu Doğum Haftası

ahmetgfb

🌱Yeni Üye🌱

henüz amatör olduğum için elimden bu kadarı geldi...
başka konu bulamadığım için bu konuyu seçtim.

Benzer konular

savas_as_as

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fontlar üzerinde toplu bi değişiklik yap daha okunabilir olsun en azından amatörsün ama bu siiteden inş ii şeyler kapıp kendini geliştirirsin bilader ama fena diil :)

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
renkler çok mat duruyor çekicilik arz etmiyor gülün rengi daha canlı hale getirilebilir mesela.
ve yazılar gülü kapatmasın bence. fontlar konusunda da bi önceki arkadaşa katılıyorum.
el yazısı yerine daha düz daha okunur bi karakter seçilmeli. yazıları da sayfaya ortala bence. bi boşluk var yukarda ama gülle yazılar birbirine geçmiş.
emeğine sağlık
kolaylıklar diliyorum çalışmalarında:)

ahmetgfb

🌱Yeni Üye🌱

Buda değiştirerek yaptığım hali yeşil rengini islamiyeti temsil ediyor diye kullandım...

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Amtör olabilirsin ama en azından böyle kutsal bir değer için renkli düşün bence kolay gelsin

AnoktaKADİR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
konu için çok sade bi çalışma olmuş (2.sini göremedim problem var galiba)

geçen sene kutlu doğum hafatsı için bi afiş çalışmasaı yapmıştım şu an eski konular içerisinde yerini aldı ve ben burdaki arkadaşlar sayesinde bir çok şeyi daha dikkatli yapmayı öğrendim buradan çok şey öğreneceğinize ve ufkunuzun dahada açılacağına yürekten inanıyorum kolay gelsin..

grafik_err

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eh işte gzl diyemm ama kötüde degil :S:S

ccckezman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gri renk olmamis yazi anlasilir olursa daha guzel olur ve alt taraftaki yaziyi biraz yukari kaldir kesimde sorun cikartir ve icerikleri yazdigin bolumde her satirlarin basi bos olmsin