Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

freelance grafiker - Türkiye Geneli

mehtapmesci

🌱Yeni Üye🌱
freelance grafiker

Program/Seviye: coreldraw x5 , adobe illustrator, macromedia freehand,

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: şanlıurfa kadın meclisi logo, ve kurumsal kimlik çalışmaları, stein kimyevi maddeler , afiş ve reklam çalışmaları, banner vs

İşle ilgili açıklama: kurumsal kimlik çalışmaları , broşür, reklam, vs hizmetlerinizi kısa sürede teslim edebilirim . Farklı ve yaratıcı olarak ayrıntılara önem veren birisiyim. Müşterinin istekleri doğrultusunda çalışıyorum.

E-posta: mscmehtap@hotmail.com

Telefon: 0507 622 78 00

Benzer konular

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

mehtapmesci

🌱Yeni Üye🌱
Kurumsal çalışmalar, broşür, logo, katalog vs işler için... - Türkiye Geneli

Kurumsal çalışmalar, broşür, logo, katalog vs işler için...

Program/Seviye: Corel Draw, Freehand, Photoshop

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Stein kimyevi, Şanlıurfa kadın meclisi, stn grup, ezka dekorasyon, büyükfırat otomotiv, Şanlıurfa emniyet genel müdürlüğü kısa dönemli tanıtım, vs.....

İşle ilgili açıklama: Ben harran üniversitesi eğitim fakültesi grafik tasarım mezunuyum. Genelde kartvizit, broşür, katalog, kurumsal kimlik çalışmaları vs işler freelance olarak yapmaktayım.

E-posta: mscmehtap@hotmail.com

Telefon: 0531 851 20 05