Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Absolut+Redbul

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
27122007111115.jpg

daha once yapmıs oldugum bır calısma, nasıl olmus sızce?

yorumsuz sanırım :p

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba ellerinize sağlık ama görsel küçük olduğu için birşey diyemeyeceğim am agenel olarak güzel bir çalışma

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
yok yok olmadı, redbul ve vodka bir birini uyumazlar..kesinlikle:) ama domates suyu ve vokta ayrılmaz bir parçalar;)

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
:D şaka yapıyorsun deıl mı?

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
ıste bende bu yuzden şaka mı yapıosun dedım.. tasarım hakkında fıkrını alayım karışım hakkında deıl:):):)::):))

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
:D tasarımilgili...boğanın gölgesi pek fala açık, yani opacity biraz daha düşürmek lazim. vodkanın damlaları hoşuma gitmedı...sanki buz tutmuş ifade eriyor. emeğine sağılık

iyi çalışmalar

eezgiiii

🌱Yeni Üye🌱
bence gayet güüsel olmuş ellerine sağlık

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çalışma gayet başarılı olmuş elinize emeğinize sağlık...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Oran, orantı, bütünlük ...
Diyelimki boğa nın gölgesi o şekilde yansıyarak web 2.0 mantığıyla cam üstünden yansımaymış gibi hissi verdik peki şişe o camın üzerinde değil mi ? Bence boğanın altındaki gölgeyi kaldırsanız daha olumlu bir çalışma gözler önüne çıkacaktır. Gölge bana abartı geldi biraz.

creative_087

🌱Yeni Üye🌱
hoş gayet te başarılı bir tasarım olmuş ellerine sağlık...

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Boğanın gölgesi ne kadar ise şişeninki de o kadar olmalı. Ayrıca boğa şişeye tosluyor ama şişe kırıldıktan sonra içindeki votka boğanın olduğu tarafa da gelmiş. Aslında itme etkisi olsa bile hemen yere boşalmalı. Ayrıca boğa ile şişe arasındaki ebat orantısını da bi daha düşün. Kolay gelsin.

harleyboy

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.grafilker.com
o zaten buz tutmuşu ifade ediyor bence hoşluğu orda. Redbulun Boğasını görüyor ve buz tutuyor. tek kelimeyle muhteşem tebrikler

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
kasta domates suyuyla votkayı ilk kez sende duydum hani cok icmisimdir ama domates suyuyla hiç denemedim :)

genel düsünce olarak gayet güzel ama diger arkadaslarında dedigi gibi votka damlacıkları buz gibi görünüyor ve orantılarda sorun var emegine sağlık

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
yorum yapan tum arkadaslarıma tesekkur ederım. Çok yogun bır tempoda calısıtgıım ıcın malesef dusuncelerımı tam anlamı ıle (sızın bahsettıklerınız) yapma fırsatım olmuyor. Fıkır aklıma gelıyor ve onu yapmak ıcın fazla vakıt bulamıyorum.. Nıce bu tarz aklına gelen seyı yapmadıgımda oldu bu yogunluktan...

Hypnoss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güzel olmuş bence...elinesağlık