Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kasap one way vision (deliklli folyo)cam giydirme

bymehmet

🌱Yeni Üye🌱
kasapnu9.jpg

Benzer konular

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Köşeleri yuvarlak kesim yapmıssın yazı karakterinide düzeltirsen aynı öyle köşeleri oval olur yansıma kullanma güzel olmaz...Kredi kartı geçerlidirde...de bankaların geçerli olan bankaların logolarını koyabilrsin.. o bölümü biraz daha toparlıyabilirsin...resimede kırmızı çerçeve atabilrisin...

bymehmet

🌱Yeni Üye🌱
bidahaki çalışmalarımda bunu göz önünde bulunduracağım yorumunuz için teşekkürler:)

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Afişte :D ustalara güvende bana güvenme afişte ben kendı görüşlerimi yapıyorum :) kartvizit broşr folyo magnet fln ;) vs. güvenebilirsin kolay gelsn :)

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
renklerdenmi yoksa foto seçimindenmidir bilmiyorum ama bana çok itici geldi bu çalışma.

bymehmet

🌱Yeni Üye🌱
kesilmiş bir koyundanda bi çekicilik beklenemezki :) yorumun için teşekkürler her eleştiri yeni bir görüş açısı bulmaktır diğer konularımada beklerim i çalışmalar

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
ya tabıkıde itici olucak bi parti veya başka bir eğlence değil bize göre bir şey değil zaten böyle olması çok normal zaten o işi yapanların beğendikleri renk:D

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
onların beğendiğini bilemem ben ben sadece fikrimi söylüyorum. yeşil etleri dahada itici yapmış diye düşünüyorum. aslında bu tip bir görsel yerine ben et mangal görselleri kullanmayı tercih ederdim. zaten orası kasap canlı kanlı et görüntüsü zati hakim içeriye bide cama koymaları saçma geliyor. onun için bence mangal veya buna benzer görseller kullanmak daha mantıklı en azından içerde satılan ete imrendirir.

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Tabiki herkesin kendi görüşleri.. et mangal olabiliceğini sanmıyorum koyun inek tarzı şeyler oluyor hep benım bıldıgım hadi pişmemiş kuzu çevirme fln olsa olabilir ama buda olmus o brzda bızım deıl sahıbinin düşüncesine bağlı ;) ve genelde kasaplar bu renkleri tercih ediyorlar... gerçek boyutları bu değildir herhalde :) aman dikkat ette sonra pixellin ne oldugunu anlar herkes :D kare kare çıkar ne olur ne olmaz söylımde buyuk bi şey olucaksa o resimlerin dpi ve çözünürlüğü güzel olması gerekior ;) tabı oda camın boyutlarına bağlı... (birazda broşür gibi olmus ama neyse :) )

bymehmet

🌱Yeni Üye🌱
bu yorumlar birer tecrübedir bu konularda aslında fikir almam çok iyi oluyor çünkü bu işin hepsini ve programları kullanmayı tek başıma öğrendim bu güne dek kimse bana bunu şöyle yapacaksın yada böyle yapacaksın demedi.burda yapılan yorumlar beni o kadar aydınlatıyorki fikir açımı ve yaptığım işe bakış açımı zenginleştiriyor bunun için teşekkür ediyorum:)

oradaki çalışmalar ayrı ayrı ve her birnin boyutu ortalama 150*240 cm civarında ben siteye atarkaen boyutla oynadığım için bu şeklilde görünüyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
bir firmaya çalışma yaparken müşteri ne ister düşüncesini kafadan silmek gerekir. müşteri ne ister diye düşünmek yerine müşterinin hedef kitlesi ne görmek ister ne bekler düşüncesine göre hareket etmelidir. o kasabın varı yoğu ettir et ona çok caziptir ama hedef kitlesi aynı görüştemi bunu bilmek lazım. hedef kitleyi baz alarak çalış ve yaptığının arkasında dur müşteriye bütün imkanlarınla bunu açıkla. baktın olmadı al müşterinin parasını ve istediğini. artık o müşteri bunu haketmiştir:)

bu arada peşpeşe mesaj yazma bu yasak. onun yerine son yazdığın mesajın altında düzelt butonu var ona tıkla ve sonradan aklına geleni ekle ve kaydet.

bymehmet

🌱Yeni Üye🌱
çok süper yorumlarınz var bundan sonra her çalışmamda yorumunuzu görmek beni cok mutlu edecektir şimdiden teşekkürler:)

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Evet Mehmet Burası çok güzel biyer gelişme açısından ve düşünce açısından herkesın bı toplu aynı görüşü oluyor ve bunun büyük bi etkisi var ;)
seruvenist Sonucta benımde senınde sahıbınınde kafasında et var:D yeter karnım acıktı.. :D

bymehmet

🌱Yeni Üye🌱
:Dbombaydın :D:D bende acıktım şimdilik kaçar yemek zamanı :p iii çalışmalar

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Evet Mehmet Burası çok güzel biyer gelişme açısından ve düşünce açısından herkesın bı toplu aynı görüşü oluyor ve bunun büyük bi etkisi var ;)
seruvenist Sonucta benımde senınde sahıbınınde kafasında et var:D yeter karnım acıktı.. :D

valla benim kafamda mantı var mesayi bitti ben mantıcıya bi gideyim:D

kardeş çalışmalarında başarılar elimizden geldiği kadar yorumlarız.

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
puhaha bu kdr olmaz :D evde etli butlu bişeyler varmıs hadi kolay gelsin yaptıgın çalışmaları bızımle paylaş ama onay vermeden önce :) ona göre düzeltmeler yaparsın hadi kolay gelsin hepımıze gazetemi bitiriyım yemeğe :D

hazerd

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hocam cama yapışan one way veya folyo çalışmalarda slogan v.b. gibi söylemlerden belediye kendine vergi v.b. gibi pay çıkarıyor mu? bu tip çalışma yasal mıdır? Yoksa yazı kullanmamak en iyisi mi? Bir çalışmada ikilemde kaldım