Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

açılış davetiyem nasıl olmuş :)

orko1907

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Selam, geçengün yine sormak istemiştim fikirlerinizi ama yanlış yapmışım umarım bu sefer bi sorun çıkmaz.:smile:
bi firmaya açılış davetiyesi yaptım. Sizin fikirlerinizi ve eleştirileriniz de almak istiyorum. Bana göre fikir güsel di ama önemli olan onu yansıtabildim mi?
şimdiden herkese teşekkür ederim.
urfaaldavetiyesire9.jpg

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
eğer bu davetiye bireysel dagıtılacak bır davetiye ise olmamıs ama herhangı bır gazete yada dergı ılanı ıse fena sayılmaz

orko1907

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ama bu şirket genelde bu tür orjinal şeyler tercih ediyo. Gecen seferki davetie seklide bulmaca şeklindeydi mesela. Diğer klasik renkli davetiyeleri pek tercih etmiyorlar. Benimde aklıma bu geldi. Gazete için fln ddeğil firma şube açılışı için.
Teşekkür ederim fikrin için.

orko1907

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:angel: teşekür ederim. Umarım müşterimde aynı şeyi söyler.

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
farklı olmuş. bulmacadan iyidir:) emeğine sağlık!..

orko1907

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fikirleriniz ve eleştirileriniz için çok teşekkür ederim kendimegüvenim geldi wallahi yaptığım hiçbir işi beğenmiyorum sanki hep bi yerlerde eksiklik varmış gibi geliyodu ama bundan sonra iyi olduklarına inanıyorum. yaptıgım işleride buraya ekliyip eleştirileriniz almaya devam etcem.

tarzan45

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bence de klasik davetiyenin dışına çıkılması hoş olmuş.
ama belki protokol için bir hassasiyet gözetebilirler. yani bu tarz işlerde korkulur biliyorsun protokolden.
Ama onun dışında güzel bir düşünce...